Xperia 10 i Xperia 10 Plus już w superofertach!

Najnowsze smartfony Sony – Xperia 10 i Xperia 10 Plus już w sprzedaży z atrakcyjnymi bonusami! Każdą ofertę można znaleźć poprzez stronę sonymobile.com/wiecejzxperia lub na stronach operatorów sieci  komórkowych i handlowych. Ciekawe i aktualne propozycje również na Ceneo.pl

Właśnie wystartowała akcja sprzedaży Xperii 10 i Xperii 10 Plus  w ofercie Plush ABO. Przygotowana specjalnie z myślą o młodych duchem i ciałem. Czyli – z myślą o wszystkich użytkownikach Xperii 🙂

Wystarczy wejść na stronę sonymobile.com/wiecejzxperia lub www.plushbezlimitu.pl . Wybrać Plush ABO za 25 złotych miesięcznie ze smartfonem Xperia 10 i Xperia 10 Plus oraz baaardzo wypasionym pakietem internetowym.

Sieć T-Mobile oferuje Xperię 10 z voucherem o wartości 100 złotych na produkty marki Apart. Play uruchamia sprzedaż obu modeli Xperii z rocznym abonamentem na filmy z Netflixa. W Orange na nabywców Xperii  10 i Xperii 10 Plus czekać będą słuchawki MDRZX110AP i dodatkowa karta pamięci 64GB.

W sieciach handlowych hitem będzie na pewno sprzedaż Xperii 10 wraz z głośnikiem Sony XB01.

Najbardziej smakowite oferty sprzedaży nowych modeli smartfonów Sony prezentuje  platforma Ceneo.pl, która jest partnerem Sony Mobile w promocji Xperii.

Informacje o Xperia 10 

XPERIA 10 – świeżo po premierze na Mobile World Congress w Barcelonie – wraz z pozostałymi modelami z nowej rodziny smartfonów Sony stanowi przełom w świecie urządzeń mobilnych. Unikatowy wyświetlacz o poszerzonych, kinowych proporcjach 21:9, najwyższa jakość dźwięku osiągnięta dzięki technologii dźwięku wysokiej rozdzielczości Hi-Resolution Audio i obraz w wysokim standardzie Full HD+ pozwalają oglądać, fotografować i filmować z nieosiągalnym wcześniej rozmachem.

Radość użytkowników zwiększa wielozadaniowość najnowszego modelu Xperii – możliwość podzielenia ekranu na dwie części pozwala na jednoczesne wykonywanie dwóch różnych czynności. Można pisać maile i przeglądać wiadomości w Internecie lub np. oglądać filmy na YouTube i czatować ze znajomymi.

źródło: sony

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *