GSMSmartfony i Telefony Komórkowe

Wymień starego HAMMERa na nowego z rabatem do 330 zł

Akcja zamiany smartfonów marki HAMMER wkracza w kolejny etap. Teraz zwiększają się możliwości dla klientów, ponieważ rozszerzyli gamę modeli zarówno tych, które można oddać-wymienić jak i tych, które można kupić z rabatem. W efekcie teraz brany pod uwagę jest każdy smartfon z kultowym „H” w heksagonie. Wymienić go można na jeden z czterech najnowszych tj.: Energy 2, Explorer, Explorer PRO i Blade 3 z upustem do 330 zł.
Wymień starego HAMMERa

Teraz każdy, kto niegdyś zdecydował się na HAMMERA, nawet takiego jak AXE LTE czy Active debiutującego na rynku wiele lat temu, może wymienić go na lepszego i nowszego z dużym upustem tj. 19%. W efekcie, przy udziale w akcji każdy może kupić jeden spośród 4 smartfonów w promocyjnej cenie: HAMMER Energy 2 taniej o 130 zł (za 569 zł)HAMMER Explorer taniej o 190 zł (w cenie 809 zł)HAMMER Blade 3 za mniej o 230 zł (969 zł) oraz HAMMER Explorer Pro z upustem 330 zł tj. za 1669 zł! Dodatkowo, klient nie pozostaje bez telefonu nawet na chwilę (jeśli poda numer IMEI w formularzu), dzięki czemu ma możliwość spokojnego back-upu i pozostaje w ciągłym kontakcie.

Weź udział w akcji „Wymień starego HAMMERA na nowego z rabatem”

Aby wziąć udział w akcji, pozbyć się starego urządzenia i kupić nowe w najatrakcyjniejszej cenie wystarczy wejść na dedykowaną stronę i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Dodatkowo, w zamian za wypełnienie krótkiej ankiety, każdy uczestnik akcji będzie mógł przedłużyć gwarancję na nowe urządzenia aż o 12 kolejnych miesięcy.


Akcja „Wymień starego HAMMERA na nowego z rabatem” to ukłon w stronę użytkowników wzmocnionych modeli marki, których aktualny smartfon zdążył się zestarzeć. To też pomysł, aby w odpowiedni sposób i bez szkody dla środowiska zagospodarować urządzeniami, które zalegają nieużywane gdzieś na dnie naszej szafy.

Kurier jest zamówiony i opłacony przez organizatora akcji tj. naszą firmę mPTech.

źródło: mPTech