GSMOperatorzy GSM

W T-Mobile dobrą sieć mamy! Dajemy gwarancję satysfakcji z sieci, a także nawet 12 miesięcy za 0 zł dla…

Chcesz przekonać się, jak to jest korzystać z usług sieci, która oferuje superszybki internet i szeroki zasięg 5G? Nic prostszego! Dołącz do T-Mobile, korzystaj z gwarancji satysfakcji z sieci i testuj usługi przez 30 dni bez zobowiązań. Co więcej, umowę na przeniesienie numeru na abonament komórkowy do T-Mobile możesz zawrzeć nawet 12 miesięcy przed końcem umowy u dotychczasowego operatora, nie ponosząc przez ten czas opłaty za abonament w magentowej sieci. Nietuzinkową ofertę promuje równie nietuzinkowa osoba – Dawid Siódmiak, prowadzący konto Siódmy w Świecie.

Chcesz cieszyć się wysoką jakością usług? Świetnie trafiłeś! W T-Mobile staramy się dostarczać klientom wyłącznie najlepsze doświadczenia i jakość sieci, na którą udzielamy gwarancji satysfakcji. Od teraz osoby, które dołączą do naszej sieci, będą mogły ją przetestować bez zobowiązań przez 30 dni. Jesteśmy pewni, że wysoka jakość naszej sieci spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających abonentów. Dlatego oprócz gwarancji satysfakcji z sieci, mamy również świetną ofertę dla przenoszących numer. Osoby, które zechcą przenieść swój numer komórkowy do T-Mobile będą mogły zawrzeć z T-Mobile umowę na przeniesienie tego numeru nawet 12 miesięcy przed wygaśnięciem umowy z ich obecnym operatorem. Przez ten czas będziemy świadczyć im nasze usługi w ramach umowy, którą zawarli z T-Mobile. 

Gwarancja satysfakcji z sieci – testujesz do woli wybrane przez siebie usługi 
W T-Mobile zapewniamy najlepsze doświadczenia, niezależnie od rodzaju usług, na które się zdecydujesz. I dlatego w ramach ofert dostępnych w T-Mobile możesz wybrać dowolną, odpowiednią dla Ciebie – od abonamentu komórkowego, przez internet mobilny, internet domowy i internet światłowodowy, aż po pakiety telewizyjne. Każdy konsument może zawrzeć umowę na świadczenie tych usług z Gwarancją satysfakcji z sieci, która umożliwi testowanie ich przez 30 dni bez zobowiązań. 

Jeśli nie będziesz zadowolony (w co wątpimy ?), masz prawo odstąpić od zawartej umowy i umowy sprzedaży urządzenia w ciągu 30 dni od ich zawarcia. W tym celu wystarczy złożyć oświadczenie o odstąpieniu w dowolnym kanale sprzedaży (w przypadku umów bez urządzeń). Jeśli testowanie naszej sieci wiązało się z zakupem sprzętu, odstąpienie od umowy i umowy sprzedaży oraz zwrot urządzenia muszą nastąpić w miejscu, w którym umowa została zawarta w ciągu 30 dni od ich zawarcia. W przypadku kanałów online i infolinii, możesz skorzystać z bezpłatnego zwrotu, kuriera zamówisz tutaj. Po złożeniu oświadczenia w terminie 30 dni, abonent otrzyma zwrot poniesionych kosztów (abonament, opłatę za telefon, opłatę aktywacyjną). 

Przenieś się do T-Mobile i korzystaj z magentowej sieci nawet 12 miesięcy za 0 zł! 
Chcesz przenieść numer komórkowy do T-Mobile? Nic prostszego – pomożemy w załatwieniu wszelkich formalności z tym związanych, gdy do zakończenia bieżącej umowy z innym operatorem pozostał nawet rok. Jak to możliwe? 

W momencie zawarcia z T-Mobile umowy na przeniesienie numeru komórkowego, klienci nie płacą abonamentu za korzystanie z naszej sieci nawet przez 12 miesięcy do czasu przeniesienia numeru. Jedyny abonament, który opłacają to ten u wcześniejszego operatora. W tym czasie przyznany jest numer tymczasowy, zapewniający dostęp do usług świadczonych przez T-Mobile w ramach zawartej umowy, także do sieci 5G. Tym samym, klienci mogą dysponować 2 aktywnymi kartami SIM, a dostęp do sieci T-Mobile uzyskują za 0 zł nawet przez 12 miesięcy w zależności od tego, kiedy dokładnie złożą wniosek o przeniesienie numeru komórkowego u swojego obecnego operatora. 

Co ważne, wraz z zawarciem z T-Mobile umowy na przeniesienie numeru komórkowego, na abonentów czekają także smartfony w atrakcyjnych cenach. A dla jeszcze większej wygody, podczas jednego spotkania z konsultantami w naszych salonach, można dokonać przeniesienia nawet kilku numerów z różnymi datami zakończenia bieżących kontraktów od innego operatora. 

Najnowsza oferta T-Mobile to jedyna taka propozycja na rynku – nic dziwnego, że do jej promocji zaprosiliśmy równie niebanalnego twórcę, czyli Dawida Siódmiaka, który prowadzi profil instagramowy siodmywswiecie.pl. Influencer, który zasłynął podróżami zarówno po świecie, jaki i kraju, z każdego miejsca daje znać swojej mamie, że wszystko u niego ok. W takich momentach jakość sieci jest kluczowa. W T-Mobile dobrą sieć mamy i dajemy Gwarancję satysfakcji z jej jakości, a mamom i bliskim spokój o tych, którzy realizując swoje pasje nie zawsze mogą być obok. 

Kampania reklamowa promująca najnowszą ofertę T-Mobile prowadzona jest w telewizji, w radiu, na nośnikach OOH oraz DOOH, w internecie, social mediach oraz w punktach sprzedaży operatora. Kampanię przygotował Departament Zarządzania Marką i Customer Experience wraz z agencją PZL. Za działania w internecie odpowiada VMLY. Materiały BTL opracowało ARC (Grupa Publicis). Zakupem i planowaniem mediów zajął się Dom Mediowy Mindshare. 

Więcej informacji o kampanii i najnowszej ofercie można znaleźć na tej stronie: https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/gwarancja.

Źródło: T-Mobile materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *