W sieci Plus od dziś jest dostępny najnowszy smartfon LG G8X ThinQ!

Zaledwie kilka dni po rozpoczęciu globalnej sprzedaży, LG G8X ThinQ z dodatkowym ekranem LG Dual Screen trafił do przedsprzedaży w Polsce! Smartfon dostępny jest od dziś na wyłączność w sieci Plus. Dodatkowo w okresie przedsprzedaży LG G8X ThinQ będzie dostępny z prezentem o wartości 1 499 zł.

W sieci Plus

LG G8X ThinQ trafił do przedsprzedaży 25. października. Decydując się na jego zakup do 11 listopada, klient będzie mógł otrzymać słuchawki Denon AH-GC30 o wartości 1 499 zł*. Smartfon można zamówić w przedsprzedaży wyłącznie w sklepie internetowym sieci Plus na stronie plus.pl. 

Jest dostępny wraz z ofertą Plus Abonament w sprzedaży ratalnej na 24 lub 36 miesięcy. Dla nowych klientów Plus Abonament 30 jego cena wynosi: 1998,98 zł opłaty początkowej i 24 raty po 83 zł. Ewentualnie opłata początkowa 1999 zł i 36 rat miesięcznych po 56 zł. Dla nowych klientów taryf Plus Abonament 40 i 50 opłata początkowa to 198,99 zł i 24 raty po 158 zł. Albo opłata początkowa 199 zł  i 36 razy po 106 zł. W ofercie dla klientów przedłużających umowę LG G8X ThinQ jest dostępny wraz z ofertą Plus Abonament 40 i 50. Natomiast wysokość rat to 166,64 zł prze 24 miesiące lub 111,09 zł przez 36.

LG G8X ThinQ – podwójnie praktyczny

Dzięki zastosowaniu LG Dual Screen, czyli drugiego, odłączanego ekranu OLED, użytkownik może grać w mobilne gry, oglądać filmy i rozmawiać ze znajomymi… jednocześnie. Inne zastosowanie dodatkowego ekranu to możliwość przeglądania na przykład Instagrama i równoczesnego wyszukiwania stylizacji w sklepach internetowych. Odłączany wyświetlacz OLED sprawdzi się również podczas oglądania meczu i równoczesnego śledzenia statystyk lub dyskusji na temat jego przebiegu ze znajomym w czasie rzeczywistym. LG Dual Screen można w każdej chwili odpiąć i używać LG G8X ThinQ jak klasycznego smartfona. Smartfon spełnia normy militarne, jest wodoszczelny (IP68). Wyposażony został w dwa główne aparaty – tradycyjny i szerokokątny oraz przedni o rozdzielczości 32MP. Miłośnicy dźwięku docenią natomiast głośniki stereo i przetwornik cyfrowo-analogowy Hi-Fi Quad DAC. LG G8X ThinQ otrzymał Certyfikat Android Enterprise Recommended. A to oznacza, że spełnia wysokie wymagania związane z wykorzystywaniem w firmie. Dzięki temu jest rekomendowane przez Google jako narzędzie używane przez biznes.

Cena LG G8X ThinQ z LG Dual Screen wynosi około 3999 zł – w zależności od wybranej oferty.

*Przedsprzedaż w terminie 25.10-11.11.2019 lub do wyczerpania zapasów.

źródła: LG

plus

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *