W chmurze HUAWEI – wakacyjna promocja

Użytkownicy smartfonów i tabletów Huawei mogą wykupić roczny pakiet 50 GB na przechowywanie danych w mobilnej chmurze Huawei z 20% zniżką. Cena pakietu w wakacyjnej promocji wynosi teraz 38,30 złotych, co oznacza miesięczny koszt usługi na poziomie zaledwie 3,20 złotych. Oferta obowiązuje do 31 lipca. Promocję przygotowano specjalnie na okres wakacyjny. Wówczas rośnie częstotliwość wykonywania zdjęć za pomocą urządzeń mobilnych.

Co drugi Polak obawia się utraty cennych danych

Okres wakacji to czas, kiedy użytkownicy smartfonów i tabletów mogą być bardziej narażeni na utratę danych. Według badania Ipsos, zrealizowanego na zlecenie Huawei, co drugi Polak obawia się utraty cennych danych – takich jak zdjęcia, czy wideo – przechowywanych na telefonie. Co więcej, 7 na 10 użytkowników smartfonów w Polsce deklaruje, że trzyma w ich pamięci ważne dane – dla 75% z nas ich utrata byłaby ogromnym ciosem. Warto odnotować, że aż 8 na 10 Polaków tworzy kopie zapasowe swoich danych na innych nośnikach, takich jak komputer, lub w chmurze.

w chmurze

Pakiet wirtualnych dysków w chmurze

W mobilnej chmurze Huawei dostępne są cztery pakiety. Użytkownicy na start mają do dyspozycji 5 GB darmowej przestrzeni. Mogą ją powiększyć do 50 GB, które teraz dostępne są w promocyjnej cenie 38,30 złotych za rok. Użytkownicy mają też do dyspozycji pakiet 200 GB za 11,99 złotych miesięcznie. Istnieje też możliwość wykupienia 2 048 GB (2 terabajty) za 39,99 złotych miesięcznie.

Chmura Huawei pozwala na bezpieczne przechowywanie danych na wirtualnym dysku. A także zapewnia szybki dostęp z urządzeń mobilnych i komputerów stacjonarnych do przechowywanych plików. W dowolnym momencie użytkownik może zrezygnować z usługi, a dostęp do plików zapisanych w chmurze utrzymać przez kolejne 12 miesięcy.

Bezpieczeństwo danych w zasięgu ręki

Przeniesienie zawartości smartfona lub tabletu do mobilnej chmury Huawei jest proste. W pierwszym kroku należy wejść w ustawienia urządzenia oraz stworzyć konto Huawei ID, podając swój adres email lub numer telefonu oraz hasło. Po zalogowaniu się przez swoje konto użytkownik zyskuje dostęp do Usługi Chmura. Kliknięcie usługi przekierowuje do panelu zarządzania chmurą Huawei.

Wszystkie pliki, jak zdjęcia, kontakty, nagrania czy notatki tworzone na smartfonie lub tablecie zapisywane są w chmurze Huawei. Dane gromadzone są na terenie Unii Europejskiej. Przez to podlegają unijnym oraz polskim przepisom w zakresie ochrony danych osobowych.

źródło: huawei

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *