Virgin Mobile – Im dłużej ładujesz tym więcej GB zyskujesz!

Korzystasz z oferty GIGADAJE 25 zł? To super! Teraz możesz zyskać nawet 15 GB za darmo za regularne doładowania. Wystarczy, że dołączysz do programu stażowego w Virgin Mobile. 

Tania oferta na kartę to nie wszystko. Dziś równie ważne jest to ile zyskasz korzystając z niej stale. A w Virgin Mobile skorzystasz na pewno. Jeśli stale doładowujesz swoje konto naszym pakietem #GIGADAJE możesz otrzymać nawet 15 GB dodatkowego internetu mobilnego za darmo. Wszystko, co musisz zrobić to dołączyć jak najszybciej do programu stażowego.

Ile GB otrzymasz i kiedy?

Dodatkowe GB będą przyznawane w następujących sekwencjach:

• Pierwszy bonus (5 GB) zostanie przyznany po 6 miesiącach od zapisania się do programu premiowania (tj. w 7-tym Cyklu Rozliczeniowym) i będzie przyznawany w tej samej wielkości do 12 Cyklu Rozliczeniowego włącznie. Bonus w wysokości 5 GB powiększa pakiet podstawowy do 20 GB.

• Drugi bonus (10 GB) zostanie przyznany po 12 miesiącach od momentu zapisania się do programu premiowania (tj. w 13-tym Cyklu Rozliczeniowym) i będzie przyznawany w tej samej wielkości do 24 Cyklu Rozliczeniowego włącznie. Bonus w wysokości 10 GB powiększa pakiet podstawowy do 25 GB.

• Trzeci bonus (15 GB) zostanie przyznany po 24 miesiącach od momentu zapisania się do programu premiowania (tj. w 25-tym Cyklu Rozliczeniowym) i będzie przyznawany w tej samej wielkości na stałe. Bonus w wysokości 15 GB powiększa pakiet podstawowy do 30 GB.

Jak aktywować stażowe?

Aby aktywować stażowe musisz:

  • Korzystać z oferty GIGADAJE
  • Wpisać poniższy kod *222*25*0#

Jak widzisz jest to bardzo proste. Musisz jednak pamiętać, że warunkiem otrzymania dodatkowych GB jest stałe, co miesięczne aktywowanie pakietu GIGADAJE 25 zł. Program stażowy jest automatycznie anulowany w przypadku przeniesienia numeru do innej sieci, rezygnacji z numeru lub zmiany taryfy na postpaid.

źródło: virginmobile.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *