UPC Polska rozwija ofertę mobilną, wprowadzając smartfony marki Samsung

UPC Polska, oferujący najkorzystniejszy dostęp do internetu szerokopasmowego i telewizyjnej rozrywki, wzbogacony o usługi mobilne, wprowadza do oferty smartfony marki Samsung. A także podwaja internetowe pakiety danych, oferując w ten sposób klientom najkorzystniejsze rozwiązania na rynku.

UPC wzbogaca plany taryfowe w ofercie mobilnej dla klientów indywidualnych, jednocześnie upraszczając portfolio. Pakiety Smart, Comfort i VIP pozwalają klientowi na wybór dopasowany do jego potrzeb. Wszystkie oferują nielimitowane połączenia w kraju, nielimitowane wiadomości SMS oraz MMS, a także usługę roamingu. Nowością i jednocześnie elementami wyróżniającymi są podwojone wielkości pakietów internetowych. Teraz wynoszą one odpowiednio: 10 GB, 20 GB oraz 40 GB. Oznacza to, że w tej samej cenie co wcześniej, klienci mogą cieszyć się jeszcze korzystniejszym pakietem danych! Mają również możliwość skorzystania z oferty bez zobowiązania oraz swobodnej zmiany planu taryfowego w każdym momencie.

Samsung Galaxy A oraz Galaxy S

Portfolio telefonów UPC Polska obejmie sześć smartfonów marki Samsung z rodziny Galaxy A oraz Galaxy S. Wśród nich znajdą się zarówno modele w przystępnej cenie, jak i smartfony najwyższej klasy dla najbardziej wymagających. Oferta skierowana jest do obecnych i nowych klientów UPC – dla tych przewidziane są promocyjne ceny telefonów. Obecni klienci zyskają także możliwość zakupu telefonu na raty (24 raty 0%). Operator umożliwia również zakup samego smartfonu w cenie podstawowej.

upc

Konsekwentnie budujemy najbardziej konkurencyjną ofertę superszybkiego internetu i zintegrowanej cyfrowej rozrywki oraz usług mobilnych, utrzymując pozycję najbardziej rekomendowanego przez klientów operatora na rynku. Rozszerzenie naszego portfolio o smartfony firmy Samsung oraz dalszy rozwój naszej oferty mobilnej to kolejny etap w zwiększaniu wartości dla klientów i podnoszeniu ich satysfakcji. Jednocześnie jest to odpowiedź na dynamiczną sytuację na rynku telekomunikacyjnym.

Bogdan Bucurei, Chief Marketing Officer w UPC Polska

Sześć modeli telefonów Samsung w korzystnych cenach będzie także dostępne w ofercie dla klientów biznesowych. Plany taryfowe przygotowane przez UPC Biznes dla firm, charakteryzują się wyższymi pakietami danych, przy zachowaniu nielimitowanych rozmów, wiadomości SMS oraz MMS. Oprócz tego, klienci biznesowi otrzymają specjalny prezent w postaci dodatkowych pakietów internetowych na rok bez dodatkowych opłat. I tak, w ofercie dostępne są 4 taryfy. START 7 GB z 10 dodatkowymi GB w prezencie. SMART 14 GB z 25 dodatkowymi GB w prezencie. PRO 21 GB z 50 dodatkowymi GB w prezencie. PRO 50 GB ze 100 dodatkowymi GB w prezencie.

źródło: upc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *