GSMSmartfony i Telefony Komórkowe

Tinder Plus przez pół roku za darmo i 200 GB w chmurze dla nowych użytkowników HUAWEI P60 Pro

Z okazji niedawnego debiutu topowego fotosmartfonu HUAWEI P60 Pro zespół HUAWEI Mobile Services (HMS) przygotował specjalny pakiet powitalny. Użytkownicy nowego flagowca otrzymają darmową półroczną subskrypcję Tinder Plus oraz 200 GB przestrzeni dyskowej w Chmurze HUAWEI na 3 miesiące.

Dzięki szerokiemu wyborowi wysokiej jakości aplikacji w sklepie AppGallery posiadacze HUAWEI P60 Pro mogą cieszyć się pełną funkcjonalnością swoich smartfonów oraz skorzystać z szeregu fantastycznych ofert i okazji.

Jednym z fundamentów sukcesu AppGallery jest nasza silna więź z użytkownikami. Dlatego na bieżąco słuchamy ich potrzeb i zapewniamy trafne rekomendacje, które przekładają się na satysfakcjonujące doświadczenie z użytkowania naszych urządzeń. Współpracujemy także z twórcami aplikacji, aby zapewnić stały strumień najkorzystniejszych na rynku ofert, takich jak najnowsza promocja z Tinder i Chmurze HUAWEI – powiedział Jaime Gonzalo, VP Huawei Mobile Services Europe.

Tinder Plus przez 6 miesięcy za darmo

Tinder to aplikacja, która zrewolucjonizowała oblicze współczesnego randkowania. Zespół HMS, we współpracy z Tinder, przygotował ekskluzywną ofertę dla posiadaczy HUAWEI P60 Pro – 6‑miesięczną, bezpłatną subskrypcję Tinder Plus, która pozwoli użytkownikom odblokować mnóstwo dodatkowych funkcji i zwiększyć wrażenia z korzystania z aplikacji. Aby skorzystać z tej oferty, należy pobrać aplikację Tinder z AppGallery, a następnie przejść do sekcji „Prezenty”, wyświetlanej w widocznym miejscu w sklepie. Wystarczy kilka kliknięć, aby cieszyć się z rozszerzonej wersji tej aplikacji[i].

200 GB w chmurze HUAWEI przez 3 miesiące

Na nowych użytkowników HUAWEI P60 Pro czeka również 200 GB bezpłatnej przestrzeni dyskowej w chmurze na okres trzech miesięcy[ii]. Aby skorzystać z tej promocji wystarczy otworzyć Usługę Chmura na swoim smartfonie i w prawym górnym rogu kliknąć w ikonkę aktualizacji. Wówczas wyświetli się szereg opcji, w tym 3-miesięczna bezpłatna oferta przechowywania danych w chmurze. Po jej wybraniu należy dotknąć przycisku „kup”, aby kontynuować. Ten krok nie wymaga wykonywania żadnych płatności – jedynie potwierdza wybór i inicjuje udostępnianie rozszerzonej pojemności pamięci masowej w chmurze. Mając do dyspozycji 200 GB dodatkowej przestrzeni, użytkownicy zyskują elastyczność i spokój ducha, aby bezpiecznie przechowywać swoje pliki, dokumenty, zdjęcia i inne treści cyfrowe.

AppGallery dba o swoich użytkowników

Od momentu powstania w 2018 r. AppGallery stale się rozwija, dzięki czemu niedawno podczas Mobile Games Awards 2023 zostało uznane za „Najlepszy alternatywny sklep z aplikacjami”. Poprzez priorytetowe traktowanie opinii użytkowników, ciągłe ulepszanie funkcji i optymalizację wydajności AppGallery dąży do stworzenia płynnego i przyjemnego środowiska dla swoich użytkowników. A ich baza jest imponująca i sięga ponad 580 milionów aktywnych użytkowników miesięcznie. AppGallery z powodzeniem stała się dla nich zaufaną platformą zarówno dla gier, jak i aplikacji, oferując zróżnicowany wybór. Dążenie platformy do zadowolenia użytkowników wykracza poza ofertę aplikacji, obejmując płynną nawigację, bezpieczne pobieranie i spersonalizowane rekomendacje.


[i] Sprawdź aplikację Tinder w AppGallery, aby zapoznać się z regulaminem.

[ii] Po 3 miesiącach bezpłatnego pakietu subskrypcja będzie kontynuowana, chyba że zostanie anulowana przed pierwszą opłatą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *