Telefony na raty 0% bez kosztów abonamentu w Plusie!

W sieci Plus można kupić telefony na raty 0% bez kosztów abonamentu, niezależnie od obecnej umowy. Plus jako największa sieć sprzedaży w Polsce umożliwia dostęp do profesjonalnej obsługi nawet w niewielkich miejscowościach. A profesjonalne doradztwo ekspertów pomoże w wyborze właściwego smartfona.

To oferta dla klientów chcących nabyć smartfony w atrakcyjnych cenach. Szczególnie atrakcyjna dla osób, które swój telefon straciły, chcą dokupić go dla bliskich lub korzystały do tej pory z oferty „Tylko SIM” lub oferty „na kartę”. A także dla tych klientów, którzy poszukują smartfonowych nowości o lepszych parametrach technicznych.

telefony na raty 0%

Wyróżnikiem oferty telefony na raty 0% jest to, że klient otrzymuje telefon wraz kartą SIM, której może używać lub nie. Sam o tym decyduje i jeśli nie korzysta – nie płaci! Umowa zostaje zawarta na czas nieokreślony i nie ma w niej opłaty aktywacyjnej. Gdy klient zacznie używać kartę SIM opłaty będą naliczone jedynie za te usługi, z których skorzysta.

  • za wykonane połączenie – 10zł (pozostałe połączenia do końca cyklu bezpłatne).
  • za wysłanego SMS – 10zł (pozostałe SMS-y do końca cyklu bezpłatne).
  • 10 zł za transmisję danych maksymalnie 2 GB Internetu (lejek 32 kbs).
  • MMS-y według cennika, czyli 0,23zł za sztukę.

W promocji nie ma usług roamingu i połączeń międzynarodowych. A oferta nie uprawnia do udziału w Programie smartDOM i przyznawanych w nim rabatów oraz benefitów.

Klient może też skorzystać z opcji z usługą Serwisu Urządzenia, która za 10 zł miesięcznie umożliwia naprawę telefonu w przypadku jego uszkodzenia. Zakres usługi Serwis Urządzenia obejmuje organizację i pokrycie kosztów transportu telefonu od klienta do i z punktu naprawczego. Dokonanie naprawy lub wymiany: wyświetlacza, obudowy, przycisków, kamery. A także usunięcie skutków zalania.

źródło: plus

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *