Telefon i abonament za 0 zł przez pół roku od T-Mobile

W T-Mobile chcą, aby ten rok był lepszy niż poprzedni. Taką obietnicę składają swoim klientom. Rok 2021 rozpoczęli atrakcyjnymi ofertami zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów. Natomiast już od najbliższej soboty, 13 lutego ofertę z telefonem i abonamentem za 0 zł przez pół roku dla przenoszących numer będzie promować nowy spot reklamowy. Kampanię można śledzić w telewizji, radiu i internecie.

Ubiegły rok nie należał do najłatwiejszych, a rozpoczęty niedawno rok 2021 to doskonały czas na zmiany. Pechowy dzień? Monotonia i ograniczony kontakt z bliskimi, a do tego problemy z telefonem i połączeniami? Nie wszystkie problemy mogą rozwiązać, ale na pewno mają dla nowych klientów świetne rozwiązanie, które pozwoli im cieszyć się nowoczesnym smartfonem i dobrą jakością sieci. A to wszystko aż przez pół roku bez opłat! Świat od razu wydaje się odrobinę lepszy, prawda?

Oferta na abonament dla nowych klientów

W nowej kampanii prezentują ofertę dla osób przenoszących numer – nowy klient będzie mógł wybrać ofertę abonamentową XS, S, M lub L a do tego dowolny telefon. Natomiast w powitalnym prezencie otrzyma prezent w postaci opłaconych już usług i rat za wybrane urządzenie za pół roku. W tym wariancie umowa jest podpisywana na okres 24 miesięcy i 36 rat za urządzenie z opłatą początkową za telefon. Ponadto nowy klient, dołączając do magentowej ekipy, będzie mógł skorzystać ze zniżek rodzinnych oraz promocyjnej oferty na światłowód.

telefon

W spotach będzie można zobaczyć trzy warianty z telefonami objętymi promocją. Xiaomi Redmi Note 9T 5G, Oppo A15s i Motorola Moto E7 Plus.

źródło: t-mobile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.