InternetUrządzenia sieciowe

Szybka łączność w całym Twoim domu dzięki wzmacniaczowi zasięgu Tenda A23 – już wkrótce!

Tenda A23 to przeznaczony dla dużych domów dwuzakresowy wzmacniacz zasięgu Wi-Fi 6. Jego prędkości na obu pasmach dochodzą do 1501 Mb/s. Ma dwie anteny zewnętrzne o wysokim zasięgu, gigabitowy port Ethernet dla połączenia przewodowego oraz tryb AP. Znakomicie nadaje się do współpracy z wieloma urządzeniami domowymi – od komputerów po przystawki telewizyjne i konsole do gier.

Zwiększ zasięg sieci. Duże możliwości

Tenda A23 to kolejny wzmacniacz zasięgu (range extender) w ofercie tej marki. Obsługuje standard Wi-Fi 6 i prędkości do 1501 Mb/s na obu pasmach (do 1201 Mb/s w paśmie 5 GHz oraz do 300 Mb/s w paśmie 2,4 GHz). Ma również dwie anteny zewnętrzne o wysokim zysku 5 dBi oraz gigabitowy port Ethernet. Dzięki niemu może dostarczać bardziej stabilnego, przewodowego Internetu do wielu urządzeń – przystawek telewizyjnych, konsol do gier (pokroju PS4), telewizorów ze Smart TV czy komputerów PC.

Może pracować w dwóch trybach – repeatera oraz AP. Dzięki temu drugiemu, po wpięciu przewodu Ethernet do portu, można sprawić, że silne połączenie bezprzewodowe będzie przekazywane w sposób bezprzewodowy. Do tego korzysta z inteligentnego wyboru ścieżki, który pomaga w przekierowaniu danego urządzenia na odpowiednie pasmo.

Wzmacniacz wyposażony jest w LED-owy wskaźnik statusu, dzięki któremu wiesz, gdzie najlepiej jest umieścić urządzenie. Czerwona lampka oznacza brak sygnału, pomarańczowa – sygnał na normalnym poziomie, a zielona – że sygnał jest dobry. Sam proces konfiguracji jest bardzo prosty i można przez niego łatwo przebrnąć, aby szybko wprowadzić szybki Internet do każdego zakątka domu.

Poza tym A23 ma również wiele innych przydatnych funkcj i technologii, jak TWT, możliwość aktualizacji online czy Wi-Fi+. Za bezpieczeństwo odpowiada natomiast mix szyfrowania WPA-PSK/WPA2-PSK/WPA3.

Najważniejsze cechy Tenda A23

  • obsługa Wi-Fi 6;
  • dwuzakresowa prędkość do 1501 Mb/s (do 1201 Mb/s w paśmie 5 GHz oraz do 300 Mb/s w paśmie 2,4 GHz);
  • dwie anteny o wysokim zysku 5 dBi;
  • praca w trybie repeatera oraz trybie AP;
  • inteligentny wybór ścieżki;
  • bardzo łatwa konfiguracja;
  • LED-owy wskaźnik statusu połączenia, dzięki któremu łatwo można znaleźć idealne miejsce do ustawienia;
  • gigabitowy port Ethernet, dzięki któremu jest idealny do pracy z takimi urządzeniami, jak przystawki telewizyjne i telewizory ze Smart TV, konsole do gier (np. PS4) czy komputery PC;
  • użyteczne technologie i funkcje (TWT czy Wi-Fi+…);
  • dobry wybór dla dużych domów.

Sprawdź wzmacniacz A23 w ofercie firmy Tenda

Źródło: Tenda – materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *