GryGry mobilne

Świętuj Księżycowy Nowy Rok. Specjalne atrakcje dla graczy w Monster Hunter Now

Zbliża się Księżycowy Nowy Rok, a w raz z nim dużo atrakcji w grze Monster Hunter Now. Studio Niantic przygotowało dla graczy dodatkowe wyzwania, jak m.in. polowania na Różowe Rathiany w terenie i w formie punktów Hunt-a-thon, a także zbieranie Lampionów Fortuny. Dostępny będzie także wyjątkowy ekwipunek – smoczy młot oraz podwójne ostrza, a także hełm posiadający Critical Boost. Wydarzenie w grze Monster Hunter Now potrwa od 1 lutego (godz. 9:00) do 15 lutego (godz. 23:59). 

Wydarzenia ograniczone czasowo

Z okazji Księżycowego Nowego Roku w Monster Hunter Now dostępne będą wyjątkowe wyzwania – zadania, każde z innym motywem przewodnim, trwające tylko przez ograniczony czas.

Zadania rozpoczynające się 1 lutego (godz. 9:00)

Pierwsza misja to „Szczęśliwy Księżycowy Nowy Rok (Zbieranie Fortuny)”. Zadaniem graczy będzie zbieranie Lampionów Fortuny w kolorze białym, czerwonym i złotym. Niektóre kolory będą trudniejsze do znalezienia niż pozostałe.

Nagrodami za ukończenie zadania są: Medal Łowcy (Medal Szczęśliwego Księżycowego Nowego Roku), bilety na zbroję LNY 2024 i Zenny.

W przypadku drugiego quest’u – „Szczęśliwy Księżycowy Nowy Rok (Hunt-a-thon) – główną aktywnością będzie polowanie na wybrane potwory. Niantic przygotował pięć poziomów zadań, z finałową misją z udziałem Różowego Rathiana.

Nagrodami za ukończenie są: Zenny, materiały do zebrania (w tym Carpenterbugs) oraz materiały potworów (w tym Pink Rathian Plates).

Zadania rozpoczynające się 7 lutego (godz. 9:00)

„Szczęśliwy Księżycowy Nowy Rok (Wyzwanie)” to pierwszy z questów dostępnych od 7 lutego. Zadanie jest przeznaczone dla profesjonalnych łowców, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności. Misja będzie wymagająca, a niektóre jej części wymagają pokonania potworów nawet o poziomie trudności 6★ lub wyższym. Po wykonaniu zadania gracz otrzyma rzadko występujące nagrody, jak materiały potworów (odłamki klejnotu Wyvern Gem Shards) oraz Zenny.

„Zapoluj na Różowego Rathiana” – to kolejna atrakcja dla graczy. Ten rodzaj potwora będzie pojawiać się w trakcie rozgrywki oraz podczas eventowych polowań. Za każde zabicie Różowego Rathiana przewidziany jest bilet na młot LNY 2024 lub bilet na podwójne ostrza LNY 2024. Co więcej, gracz otrzyma jeden z tych biletów jako nagrodę dodatkową za każdego potwora pokonanego w ramach punktów Hunt-a-thon, niezależnie od tego, jaki to potwór.

Zdobądź 3 wyjątkowe elementy ekwipunku

Młot Szczęśliwego Smoka, Wachlarze Szczęśliwego Smoka i Maska Tańczącego Smoka – to 3 nowe elementy ekwipunku, które będą dostępne w ramach eventu.

Maskę Tańczącego Smoka można wykuć i ulepszyć za pomocą biletów zdobytych podczas zadań eventowych, a Młot Szczęśliwego Smoka i Wachlarze Szczęśliwego Smoka za pomocą biletów zdobytych jako nagrody za polowania na Różowe Rathiany i polowania w ramach Hunt-a-thon’ów. Dodatkowo potrzebne będą materiały z Różowych Rathianów.

Młot Szczęśliwego Smoka (młot)
Element: Smok.
Umiejętność: Boskie Błogosławieństwo.
Efekt umiejętności: Szansa na zmniejszenie obrażeń otrzymywanych od ataku potwora.
Wymagany bilet: bilet na młot LNY 2024.
Liczba biletów wymaganych do wykucia lub ulepszenia: 20.

Smocze Wachlarze Szczęścia (podwójne ostrza)
Element: Smok.
Umiejętność: Boskie Błogosławieństwo.
Efekt umiejętności: Szansa na zmniejszenie obrażeń otrzymywanych od ataku potwora.
Wymagany bilet: bilet na podwójne ostrza LNY 2024.
Liczba biletów wymaganych do wykucia lub ulepszenia: 20.

Maska Tańca Smoka (nakrycie głowy)
Umiejętność: Wzmocnienie Krytyczne (Critical Boost).
Efekt umiejętności: Zwiększa mnożnik obrażeń od trafień krytycznych.
Wymagany bilet: bilet na zbroję LNY 2024.
Liczba biletów wymaganych do wykucia lub ulepszenia: 6.

Pakiety premium

Gracze będą mogli zakupić dwa ograniczone czasowo pakiety premium oraz przedmiot upominkowy. Dostępne one będą w grze i sklepie internetowym od 31 stycznia 2024 r., godz. 0:00 do 16 lutego 2024 r., godz. 12:00 (strefy czasowej UTC).

Pakiety ograniczone czasowo:

1. Pakiet Szczęśliwego Księżycowego Nowego Roku
· Potion x11
· Wędrująca kropla x5
· Specjalny nóż do rzeźbienia x1

2. Pakiet premium Szczęśliwego Księżycowego Nowego Roku (dostępne tylko w sklepie internetowym)
· Klejnot x3,300
· Eliksir x3
· Paintball x3
· Kropla Wędrowca x5

3. Ograniczony czasowo przedmiot upominkowy:
Szczęśliwa czerwona koperta (Zenny)
· Zenny x1,000

Dodatkowe informacje:
· Zadania zostaną automatycznie udostępnione w grze (zakładka zadań specjalnych) wszystkim, którzy ukończyli prolog.
· Zadania będą dostępne od czwartku, 1 lutego 2024 r. (od godz. 9:00) do czwartku, 15 lutego 2024 r. (do godz. 23:59, czasu lokalnego). Pamiętaj, aby ukończyć zadania i odebrać nagrody pomiędzy tymi godzinami.
· Wykuwanie i ulepszanie wyposażenia dostępnego wyłącznie w ramach wydarzenia będzie wymagać 20 biletów na każdą broń i 6 biletów na zbroję. Po zakończeniu eventu, nadal będziesz mógł wykuwać i ulepszać swój ekwipunek.
· Musisz ukończyć Rozdział 2, aby móc wykuć młot lub podwójne ostrza.
· Upewnij się, że twoja aplikacja jest zaktualizowana do najnowszej wersji, aby móc kupić lub otrzymać Szczęśliwą Czerwoną Kopertę (Zenny).
· Sprawdź godziny otwarcia Hunt-a-thon’ów.
· Szczegóły wydarzenia mogą ulec zmianie.

Źródło: Materiały prasowe Monster Hunter Now

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *