Dostęp mobilny i stałyInternet

Światłowód Play z umową na 9 miesięcy już od 30 zł miesięcznie, a do tego Netflix na 2 miesiące w prezencie!

  • Nowe oferty światłowodu Play idealne dla studentów i wszystkich ceniących wolność wyboru
  • Krótka umowa, nawet na jedyne 9 miesięcy
  • Netflix na 2 miesiące w prezencie
  • Już od 30 zł miesięcznie dla klientów Play
  • Internet o prędkości od 300 Mb/s aż do 5 Gb/s

Końcówka sierpnia to idealny czas, aby dobrze przygotować się na nowy rok szkolny czy akademicki i zapewnić sobie możliwość swobodnego korzystania z szybkiego i stabilnego internetu. Doskonale wie o tym operator sieci Play, który w swoich nowych ofertach proponuje atrakcyjny cenowo światłowód, już od 30 zł miesięcznie, przy krótkiej umowie – nawet na jedyne 9 miesięcy.

Wolność wyboru przy krótkiej umowie – jedyne 9 miesięcy

Nowe oferty Play przypadną do gustu zwłaszcza studentom, osobom wynajmującym mieszkanie czy wszystkim tym, którzy nie chcą wiązać się z dostawcą długą umową. Operator proponuje kontrakt nawet na jedyne 9 miesięcy, a po tym czasie można go przedłużyć na atrakcyjnych warunkach lub korzystać z usługi z umową na czas nieokreślony.

Od 300 Mb/s aż do 5 Gb/s – dla najbardziej wymagających

Dodatkowo fioletowa sieć przygotowała kilka wariantów prędkości swojej usługi, aby każdy mógł wybrać opcję najbardziej dopasowaną do swoich potrzeb. Niezależnie od tego, czy z internetu w domu będzie korzystać jedna osoba do przeglądania internetu, czy też cała rodzina korzystając z cyfrowej rozrywki Play jest przygotowany, aby zapewnić płynny dostęp do sieci. Na najbardziej wymagających użytkowników na wybranych obszarach czeka prędkość aż do 5 Gb/s z 2 miesiącami gratis w umowie na 12 miesięcy, co pozwoli na komfortowe korzystanie z wielu urządzeń jednocześnie, pobieranie dużych plików, granie online czy obsługę systemów smart home.

Netflix na 2 miesiące w prezencie

Aby umilić początek nowego roku szkolnego, akademickiego czy powrót do pracy po letnim urlopie wszyscy klienci Play wybierający nowe oferty światłowodu mogą otrzymać, aż 2 miesiące dostępu do Netflix w prezencie. Początek jesieni to idealny moment, aby nadrobić zaległe filmy, seriale czy programy dokumentalne. To także idealna okazja, aby doświadczyć jak szybkie i płynne połączenie zapewnia światłowód Play.

Atrakcyjna cena – już od 30 zł dla klientów Play

Światłowód Play to atrakcyjna propozycja, która nie wpłynie negatywnie na domowy budżet. Dzięki rabatowi dla klientów usług komórkowych Play jest on dostępny już od 30 zł miesięcznie.

Szczegóły promocji oraz możliwość zakupu dostępne są w salonach, poprzez infolinię operatora pod numerem 790 500 500 oraz na stronie play.pl

Źródło: Play

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *