NewsTech

Sony współpracuje z firmą Telelogos, zwiększając możliwości integracji monitorów profesjonalnych BRAVIA

Sony Professional Displays & Solutions rozszerza ekosystem integracji z dostawcami CMS (Content Management System). Firma nawiązała współpracę z Telelogos, europejskim wydawcą oprogramowania odpowiedzialnym za rozwiązania dedykowane mobilności, digital signage i zarządzaniu przestrzenią roboczą.

Rozwiązanie Digital Signage firmy Telelogos, Media4display, umożliwia łatwe zarządzanie treściami wyświetlanymi na monitorach w różnych sektorach, w tym w handlu detalicznym, korporacjach i środowiskach edukacyjnych. Wykorzystując możliwości układu SoC (System on Chip) Android zintegrowanego z monitorami profesjonalnymi BRAVIA 4K, Telelogos oferuje niezbędne funkcje do zarządzania treściami i aplikacjami, zapewniając bezpieczeństwo i umożliwiając zdalne sterowanie monitorami. Oprócz tego Telelogos proponuje oprogramowanie CLYD do zdalnego zarządzania sprzętem. To rozwiązanie programowe może monitorować urządzenia i pozwala użytkownikowi kontrolować takie funkcje, jak włączanie lub wyłączanie oraz regulowanie głośności dźwięku. Wraz z wprowadzeniem nowego, zintegrowanego pakietu digital signage, firmy, które zdecydują sięwdrożyć monitory BRAVIA będą miały dostęp do tej platformy.

„Z radością witamy firmę Telelogos w gronie ważnych partnerów. Jesteśmy przekonani, że dzięki tej współpracy będziemy mogli dotrzeć do szerszego grona klientów i zaoferować im najwyższej klasy profesjonalne wyświetlacze”, komentuje Thorsten Prsybyl, Senior B2B Partnership Manager w Sony Professional Displays and Solutions.

Oprogramowanie Telelogos będzie dostępne dla klientów Sony na monitorach profesjonalnych BRAVIA 4K.

„Współpraca z Sony była bardzo oczekiwaną integracją”, komentuje Martin Lynch, szef działań przedsprzedażowych w Telelogos, „obie firmy są zaangażowane w dostarczanie klientom najlepszych usług, a Sony z całego serca przyjęło wykorzystanie technologii SoC. Ponieważ SONY jest głównym graczem na rynku wyświetlaczy digital signage SoC, to partnerstwo było dla nas niezwykle ważne i jest logicznym krokiem naprzód”.

Pełną listę partnerów Sony w zakresie sojuszy i technologii można znaleźć na stronie – Sojusze profesjonalne w branży audiowizualnej – Sony Pro

Źródło: Sony materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *