GSMOperatorzy GSM

Smartfony Xiaomi z serii Redmi Note 13 już w Plusie

Plus poszerza portfolio urządzeń o najnowsze smartfony marki Xiaomi z serii Redmi Note 13. Wśród dostępnych smartfonów znajdują się: Xiaomi Redmi Note 13, Xiaomi Redmi Note 13 5G, Xiaomi Redmi Note 13 Pro, Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G, Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G. Decydując się na zakup premierowego smartfona do 4 lutego można skorzystać z wielu promocji.

Całkowity koszt zakupu:

Do wybranych modeli zostały przygotowane atrakcyjne benefity. Kupując w dniach od 25 stycznia do 4 lutego br.:

  • Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G 12/512GB i rejestrując zakup na stronie promocjexiaomi.pl/note13 do 18 lutego br. można otrzymać odkurzacz Xiaomi Vacuum E10 w prezencie,
  • Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 8/256GB lub Xiaomi Redmi Note 13 5G 6/128GB i rejestrując zakup na stronie promocjexiaomi.pl/cashbacknote13 do 18 lutego br. można otrzymać 300 złotych cashbacku.

Szczegółowe informacje o smartfonach znajdują się na stronie www.plus.pl.

Dwa abonamenty w cenie jednego

Osoby decydujące się na zakup jednego z powyższych smartfonów mogą skorzystać z promocji Plusa i zyskać dwa abonamenty w cenie jednego za 69 zł miesięcznie przez rok z rabatami, następnie 129 zł miesięcznie z rabatem, z pakietem 240 GB do wspólnego korzystania.

W ramach oferty klienci zyskują również nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y oraz dostęp do najszybszego 5G w Polsce według rankingu SpeedTest.pl (aby korzystać z szybkiego internetu, wystarczy znajdować się w zasięgu sieci 5G oraz posiadać kompatybilne urządzenie).

Źródło: Plus informacje prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *