Skorzystaj z Promocji Odkup i zyskaj łącznie do 3500 PLN na zakup nowego smartfona Galaxy

Dla wszystkich pragnących wymienić swój dotychczasowy telefon na niezawodny smartfon Galaxy – Samsung przygotował Promocję Odkup. Odsprzedaj swój obecny telefon i otrzymaj środki w wysokości do 2900* PLN oraz 600 PLN bonusu za zakup nowego smartfona z najnowszej serii Galaxy S22

Jak wziąć udział w promocji odkup?

  1. Kup Samsung Galaxy S22, Galaxy S22+ lub Galaxy S22 Ultra w terminie do 20 listopada 2022 roku u jednego z partnerów handlowych[1] biorących udział w promocji.
  2. Zaloguj się lub zarejestruj w aplikacji Samsung Members i wypełnij Formularz Odkup (https://samsungodkup.foxway.tech/) aby otrzymać kod promocyjny w terminie do 4 grudnia 2022 roku.
  3. Po wypełnieniu formularza, odeślij bezpłatnie swój telefon do Foxway w ciągu 4 dni roboczych. Zostanie on zweryfikowany w ciągu 14 dni roboczych od momentu dostarczenia go do magazynu INPOST.
  4. Zwrot zostanie przekazany na wskazane konto bankowe w ciągu 10 dni roboczych od pozytywnej weryfikacji urządzenia.

Dostępność produktów Samsung Galaxy S22, S22+ i S22 Ultra oraz ich cena detaliczna zależą od indywidualnej oferty Partnerów Handlowych.

Szczegółowe informacje oraz regulamin promocji znajdują się na stronie: https://samsungodkup.foxway.tech/wymiana-i-oszczedzanie-sepol

Źródło: Samsung

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *