GSMSmartfony i Telefony Komórkowe

Seria OPPO Reno12 5G już niedługo w Europie

Europejska premiera najnowszej generacji serii OPPO Reno – OPPO Reno12 5G odbędzie się 18 czerwca br. na Ibizie. Dwa debiutujące modele – OPPO Reno12 Pro 5G oraz OPPO Reno12 5G – charakteryzują zaawansowane funkcje GenAI i możliwości fotograficzne oraz zwiększona wytrzymałość. Firma zaprezentuje też nowe modele słuchawek. Europa będzie pierwszym rynkiem międzynarodowym, na którym pojawią się premierowe produkty. 

OPPO po raz pierwszy w serii OPPO Reno12 5G wprowadza pakiet wiodących w branży funkcji GenAI [1]. Tym samym OPPO realizuje swoją strategię, zgodnie z którą AI ma stać się technologią dostępną dla wszystkich. Więcej można przeczytać, klikając tutaj. Nowe smartfony wyróżniają się także możliwościami fotograficznymi, zwiększoną wytrzymałością oraz designem.

Podczas premiery OPPO będzie współpracować z Ushuaïa – znanego szczególnie z imprez plenerowych, na których goszczą najwięksi artyści ze świata muzyki klubowej.

Więcej informacji na temat najnowszej serii OPPO Reno12 5G już wkrótce!

[1] Funkcje AI od OPPO będą się różnić ze względu na obowiązujące przepisy lokalne i możliwości oparte na chmurze w lokalizacji użytkownika. Do korzystania z tych funkcji potrzebne jest połączenie internetowe.

Funkcje AI od OPPO wyświetlane na stronach produktów w tej witrynie (w tym między innymi interfejs użytkownika i tło) służą wyłącznie do demonstracji funkcji. Funkcje te są częścią różnych wersji oprogramowania i mogą się różnić w zależności od czasu i miejsca (regionu) uruchomienia różnych wersji oprogramowania. Należy zapoznać się z funkcjami i witrynami w aktualnej wersji. 

Aby uzyskać dostęp do niektórych funkcji AI, może być wymagane zalogowanie się na konto OPPO.

Źródło: OPPO materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *