Kup Samsung Galaxy S9 lub S9+ i odzyskaj 500 zł

500 zł – tyle można zyskać kupując smartfon Galaxy S9 lub S9+ w nowej promocji marki Samsung. Akcja promocyjna wystartowała 13 maja i potrwa do 2 czerwca. Można z niej skorzystać za pośrednictwem wybranych partnerów handlowych marki Samsung Samsunga. 
  • 500 zł zwrotu przy zakupie Galaxy S9 lub S9+
  • Linia Galaxy S9 to flagowe smartfony wyposażone m.in. w wyświetlacz Infinity Display oraz aparat ze zmienną przysłoną
  • Promocja trwa do 2 czerwca 2019

Promocja „Premia Samsung S9/S9+” trwa od 13 maja do 2 czerwca bieżącego roku. Klienci, którzy w tym czasie kupią Galaxy S9 lub S9+ i aktywują urządzenie nie później niż do 5 czerwca, otrzymają za pośrednictwem aplikacji Samsung Members specjalny kod. Upoważnia on do wypłaty 500 zł zwrotu w bankomatach sieci Euronet.

Kup smartfon Samsung Galaxy S9 lub S9+. Odbierz zwrot 500 zł, który wypłacisz z bankomatu - Promocja Premia Samsung

Galaxy S9 i S9+, smartfony z flagowej linii Samsung Galaxy S, doskonale sprawdzają się we wszelkich multimedialnych zastosowaniach. Począwszy od tworzenia zjawiskowych zdjęć czy filmów wideo a skończywszy na oglądaniu i słuchaniu ulubionych treści. Wyposażono je m.in. w wyświetlacz Super AMOLED Infinity Display. Zapewnia on wyraźny i żywy obraz. Do tego mamy zaawansowany aparat fotograficzny ze zmienną przysłoną. Pozwala nam to wykonać świetne zdjęcia w dowolnych warunkach. Są tu też głośniki stereo, dostrojone przez inżynierów AKG.

źródło: samsung

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *