GSMSmartfony i Telefony Komórkowe

Samsung Galaxy Note10 to nowy poziom mocy

Firma Samsung Electronics zaprezentowała dziś Galaxy Note10. Nową serię smartfonów klasy premium, która łączy elegancki design z narzędziami oferującymi nowy poziom mocy. Seria Galaxy Note10, składająca się z 2 różniących się rozmiarem smartfonów, oferuje jeszcze lepszy S Pen. A do tego nowe kreatywne funkcje, profesjonalny aparat oraz oprogramowanie zwiększające efektywność. Tym samym, Galaxy Note10 pozwala użytkownikom uwolnić kreatywność i osiągnąć jeszcze więcej niż dotychczas.
 • Galaxy Note10 z pakietem oprogramowania zwiększającym wydajność
 • Inteligentny rysik S Pen z funkcją sterowania gestami
 • Narzędzia kreatywne i profesjonalny aparat
 • Samsung Galaxy Note10 dostępny teraz w dwóch rozmiarach
 • Przedsprzedaż smartfonów rusza już 7 sierpnia i potrwa do 22 sierpnia
 • W przedsprzedażowej ofercie Samsung Odkup, konsumenci mogą zyskać kod zwiększający wartość odsprzedawanego smartfonu o 400 zł

„Seria Galaxy Note to synonim tego, co absolutnie najlepsze pod względem technologii i funkcji. Galaxy Note10 kontynuuje tę tradycję w nowej formie, oferując użytkownikom jeszcze większe możliwości w zakresie produktywności i kreatywności.” – powiedział DJ Koh, President and CEO of IT & Mobile Communications Division, Samsung Electronics. „Niezależnie od tego, czy kończą duży projekt w pracy, rejestrują i edytują wideo, czy grają w ulubioną grę mobilną – Galaxy Note10 pomoże im zrobić to szybciej i lepiej.”

Samsung Galaxy Note10
Samsung Galaxy Note10
PRZEMYŚLANY DESIGN

Każdy element Galaxy Note10 został zaprojektowany tak, by smartfon był elegancki i smukły.

Po raz pierwszy Galaxy Note dostępny jest w dwóch rozmiarach, co pozwala wybrać urządzenie najlepiej dopasowane do potrzeb. Galaxy Note10 oferuje panoramiczny wyświetlacz Infinity-O o przekątnej 6,3 cala, który umieszczono w najmniejszym jak dotąd smartfonie z serii Galaxy Note. Z kolei ekran Galaxy Note10+ ma przekątną 6,8 cala i jest największym, jaki dotychczas zastosowano w urządzeniach Note. Mimo to, smartfon nadal wygodnie leży w dłoni i jest łatwy w obsłudze.

Wyświetlacz Galaxy Note10 jest najlepszym, jaki stworzyła do tej pory firma Samsung. Od konstrukcji po leżącą u podstaw technologię został on zaprojektowany tak, by użytkownik miał poczucie zanurzenia w ulubionych programach, filmach czy grach.

 • Niemal bezramkowy ekran. Ramki panoramicznego wyświetlacza Infinity-O Galaxy Note10 są niemal niewidoczne. A małe wycięcie na przedni aparat umieszczono na środku, co podkreśla harmonię wzornictwa.
 • Wyświetlacz najwyższej jakości: Galaxy Note10 wyposażono w wielokrotnie nagradzany wyświetlacz Dynamic AMOLED. Dzięki certyfikacji HDR10+ i dynamicznemu mapowaniu tonów prezentowane na nim zdjęcia i filmy są jaśniejsze niż w poprzednich urządzeniach serii Note i oferują oszałamiającą, szeroką gamę barw. Badania przeprowadzone przez Underwriters Laboratories potwierdziły[1], że osiąga jednolitość koloru i jasność wynoszące 98%. Co więcej, ten posiadający certyfikat Eye Comfort wyświetlacz redukuje emisję niebieskiego światła bez wpływu na jakość kolorów, co zapewnia komfort oglądania[2].
Samsung Galaxy Note10
Samsung Galaxy Note10
NOWY POZIOM MOCY

Użytkownicy Note od zawsze oczekują od smartfonów bezkompromisowej produktywności. Z myślą o nich Galaxy Note10 oferuje nowe technologie, zapewniające jeszcze większe możliwości i głębszą integrację – wszystko co zapewnia swobodną i efektywną pracę.

 • Przekształcanie pisma odręcznego w tekst cyfrowy: Teraz użytkownicy Galaxy Note10 mogą robić notatki, po czym natychmiast konwertować pismo odręczne na tekst cyfrowy w programie Samsung Notes i eksportować go do różnych formatów, w tym do programu Microsoft Word. Mogą także personalizować zapiski: zmniejszać tekst, powiększać go lub zmieniać jego kolor. Wystarczy kilka kliknięć, aby sformatować i udostępnić notatki ze spotkania, a nagły przypływ inspiracji szybko przemienić w nadający się do edycji dokument.
 • Ewolucja rysika S Pen: S Pen w Galaxy Note10 oferuje nowe funkcje umożliwiające sterowanie niektórymi aspektami urządzenia za pomocą gestów. Programiści SDK opracowali funkcje sterowania gestami, aby dać użytkownikom możliwość grania w gry lub korzystania z ulubionych aplikacji z wykorzystaniem gestów jako niestandardowych elementów sterujących.
 • Samsung DeX dla PC[3]: Galaxy Note10 rozszerza możliwości Samsung DeX, ułatwiając użytkownikom pracę na komputerze PC lub Mac przy wykorzystaniu podłączonego do niego smartfonu. Łącząc urządzenia przy pomocy złącza USB, mogą oni przeciągać i upuszczać pliki między urządzeniami oraz korzystać z ulubionych aplikacji mobilnych za pomocą myszy i klawiatury podłączonego komputera. Ich dane zgromadzone w smartfonie pozostają przy tym zabezpieczone za sprawą Samsung Knox.
 • Link to Windows: Galaxy Note10 oferuje funkcję Link to Windows, którą umieszczono bezpośrednio w panelu szybkich ustawień. Za pomocą jednego kliknięcia użytkownicy mogą połączyć się z komputerem PC z systemem Windows 10, by wyświetlać powiadomienia, wysyłać i odbierać wiadomości oraz przeglądać najnowsze zdjęcia.
PROFESJONALNY APARAT FOTOGRAFICZNY

Dzięki Galaxy Note10 twórcy treści i zwykli użytkownicy mogą korzystać z najnowocześniejszych narzędzi do robienia wspaniałych filmów i zdjęć. Dzięki połączeniu zaawansowanej technologii obrazowania z oprogramowaniem, Galaxy Note10 wynosi mobilną rejestrację wideo i fotografię na jeszcze wyższy poziom.

 • Technologia wideo klasy premium: Galaxy Note10 umożliwia nagrywanie doskonałych filmów bez konieczności noszenia dodatkowego sprzętu. Funkcja Live Focus Video reguluje głębię ostrości wideo, pozwalając uzyskać efekt rozmycia tła i ustawić ostrość na filmowanym obiekcie. Z kolei funkcja Audio Zoom wzmacnia dźwięk w kadrze i dodatkowo wycisza odgłosy w tle w celu wydobycia dźwięków pierwszoplanowych. Aby pozbyć się poruszeń i wstrząsów, które zwykle powodują brak ostrości materiału filmowego, nowy, ulepszony tryb Super Steady stabilizuje obraz wideo. Teraz ten tryb dostępny jest także w przypadku poklatkowych ujęć w ruchu w trybie Hyperlapse.
 • Szybka i łatwa edycja wideo: Po zarejestrowaniu wideo użytkownicy Galaxy Note10 mogą od razu edytować je bezpośrednio na telefonie. Edytora wideo można używać, korzystając z rysika S Pen, więc zamiast dotykania ekranu w celu selekcji i edycji klipu użytkownicy mogą precyzyjnie wybrać moment, który chcą przyciąć. Z kolei twórcy, którym potrzebna jest jeszcze większa kontrola nad materiałem filmowym, mogą korzystać z Adobe Rush[4]zapewniającego zaawansowany zestaw narzędzi edycyjnych, teraz jeszcze dokładniejszych dzięki rysikowi S Pen.
 • Nagrywanie ekranowe: Z myślą o graczach, którzy chcą wnieść nieco swojej osobowości do publikowanych relacji wideo, lub vlogerach, którzy chcą ulepszyć swoje tutoriale, w Galaxy Note10 wprowadzono Nagrywanie ekranowe. Dzięki temu przechwytywanie tego, co znajduje się na ekranie, stało się banalnie proste. Dzięki obrazowi w obrazie można dodawać reakcje i używać rysika S Pen, by podczas rejestrowania dodawać adnotacje i uzyskać bardziej angażujące wideo.
 • AR Doodle i skaner 3D: Aparat Galaxy Note10 oferuje najnowocześniejsze możliwości AR i 3D. W połączeniu z obiektywem ultraszerokokątnym daje to zupełnie nowe medium dla twórców. Przy pomocy AR Doodle i rysika S Pen można spersonalizować zdjęcia za pomocą dynamicznych rysunków, efektów i animacji śledzących obraz. A dzięki skanerowi 3D[5], pierwszemu w historii serii Note, aparat Galaxy Note10+ DepthVision może wykonać skan obiektu[6] i natychmiast przekształcić go w ruchomy render 3D.
 • Tryb nocny: Użytkownicy smartfonów wykonują mnóstwo autoportretów w warunkach słabego oświetlenia – podczas kolacji, na koncertach lub w świetle zachodzącego słońca. Tryb nocny, teraz dostępny w aparacie przednim, umożliwia robienie zachwycających selfie, niezależnie od tego, jak słabe jest światło otoczenia.
Samsung Galaxy Note10
Samsung Galaxy Note10+
NIEZRÓWNANA WYDAJNOŚĆ

Fani serii Galaxy Note używają swoich telefonów niemal do wszystkiego. Nie tylko do codziennych zadań, ale także do realizacji dużych projektów: prowadzenia firmy, edycji wideo do kanałów społecznościowych czy tworzenia pięknych ilustracji za pomocą S Pen. Aby im to ułatwić, smartfon wyposażono w najwyższej klasy sprzęt i funkcje nowej generacji.

 • Inteligentna bateria i superszybkie ładowanie: Wystarczy zaledwie 30 minut, by Galaxy Note10+ naładować do 60%[7], a to za sprawą ładowania przewodowego do 45 W[8].
 • Bezprzewodowe PowerShare[9]: Za pomocą Galaxy Note10 użytkownicy mogą bezprzewodowo ładować Galaxy Watch, Galaxy Buds lub inne urządzenia obsługujące Qi.
 • Gry: Galaxy Note10 wyposażony jest w najsmuklejszy na świecie układ chłodzenia, który zapewnia optymalną wydajność podczas grania, umożliwiając jednocześnie zachowanie smukłości i eleganckiego wyglądu urządzenia. Oparta na sztucznej inteligencji funkcja Game Booster optymalizuje wydajność i zużycie energii smartfonu. A dzięki usłudze przesyłania strumieniowego P2P PlayGalaxy Link użytkownicy mogą ponownie rozpocząć rozgrywkę w miejscu, w którym przerywali ją na PC, i kontynuować grę z dala od komputera.

Galaxy Note10 znajduje się w samym sercu ekosystemu Galaxy, który oferuje pakiet najwyższej jakości produktów i usług. Urządzenia ubieralne takie jak Galaxy Watch Active 2 i tablety takie jak Galaxy Tab S6 pozwalają użytkownikom utrzymać łączność i pomagają im osiągnąć więcej, nawet gdy są w drodze.

To między innymi na tych produktach bazują usługi firmy Samsung, które gwarantują łączność ze światem i komfort korzystania z urządzeń serii Galaxy. Samsung Health pomaga osiągać cele zdrowotne i dobre samopoczucie, zapewniając bezproblemowe śledzenie i monitorowanie aktywności i stanu zdrowia.[10] Kompleksowa platforma zabezpieczeń Samsung Knox chroni dane przechowywane na urządzeniach. Z kolei Bixby, wirtualny asystent firmy Samsung, oferuje zintegrowane wsparcie, zapewniając użytkownikom lepszą organizację ich czasu i działania.

DOSTĘPNOŚĆ GALAXY NOTE10 I ZAMÓWIENIA W PRZEDSPRZEDAŻY

Galaxy Note10 będzie dostępny w kolorach Aura Glow,  Aura Pink i Aura Black.

Galaxy Note10+ będzie dostępny w kolorach Aura Glow, Aura White, i Aura Black.

Oba smartfony będą dostępne w sprzedaży od 23 sierpnia.

Przedsprzedaż smartfonów rozpoczyna się 7 sierpnia i potrwa do 22 sierpnia. Konsumenci zainteresowani zakupem Galaxy Note10 w przedsprzedaży będą mogli skorzystać ze specjalnej oferty Samsung Odkup. Odsprzedać w rozliczeniu stary smartfon zyskując kod zwiększający jego wycenę o 400 zł. Aby skorzystać z oferty należy kupić smartfon Galaxy Note10 w przedsprzedaży. Następnie aktywować urządzenie przed 8 września 2019 roku i wygenerować kod w aplikacji Samsung Members. A także wycenić i odsprzedać stary smartfon za pośrednictwem strony wycena.samsung.pl.

Promocja obowiązuje od 07.08 do 22.08.2019 roku lub do wyczerpania puli przeznaczonej na zwroty.

* Oferta produktów obejmująca m. in. funkcje, specyfikacje i inne informacje podane w niniejszym dokumencie, w tym między innymi zalety, design, komponenty, wydajność, dostępność, możliwości produktu lub dostępność do usług mogą ulegać zmianom.

[1] Badania przeprowadzone przez Underwriters Laboratories potwierdziły, że Galaxy Note10 z wyświetlaczem Premium Hole Display zapewnia jednolitość koloru i jasności wynoszące 98%. A także przezroczystość otworu aparatu wynoszącą 92%.

[2] TÜV Rheinland, uznany na całym świecie instytut certyfikujący, przyznał wyświetlaczowi Galaxy Note10 i Note10+ certyfikat Eye Comfort na podstawie jego zdolności do znacznego zmniejszenia szkodliwego wpływu niebieskiego światła. Certyfikat ten, oznaczony numerem identyfikacyjnym 1419071436, zamieszczony jest w serwisie www.tuv.com.

[3] Dostępne z Windows 7 i Windows 10 dla Windows PC oraz High Sierra i Mojave dla MAC

[4] Adobe Rush należy pobrać

[5] Skaner 3D jest bezpłatny, należy go pobrać w ustawieniach Bixby Vision

[6] Obszar skanowania za pomocą skanera 3D jest ograniczony do przestrzeni o wymiarach 10x10x10 cm na 80x80x80 cm

[7] Rzeczywista żywotność baterii może się różnić w zależności od otoczenia sieciowego, schematu użytkowania i innych czynników.

[8] Dostępne tylko dla Galaxy Note10+, ładowarkę 45 W należy zakupić osobno.

[9] Bezprzewodowe PowerShare może nie działać z akcesoriami lub etui nie pochodzącymi od firmy Samsung. W zależności od środowiska sieciowego może wpływać na odbiór połączenia lub usługi transmisji danych.

[10]  Przeznaczeniem aplikacji jest jedynie pomoc w utrzymaniu sprawności i kondycji i nie służy ona do diagnozowania chorób lub innych dolegliwości, do leczenia chorób, ich łagodzenia, zapobiegania im ani prowadzenia terapii. Obsługiwane funkcje mogą różnić się w zależności od kraju i urządzenia.

źródło: samsung

Jeden komentarz do “Samsung Galaxy Note10 to nowy poziom mocy

Możliwość komentowania została wyłączona.