Dostęp mobilny i stałyInternet

Rozpocznij te wakacje z rozmachem: zgarnij 7200 GB ekstra przez rok w T-Mobile na kartę

W T-Mobile cenimy najlepsze doświadczenia. A tych z pewnością nie zabraknie dzięki najnowszej ofercie T-Mobile na kartę, w której na klientów oferty GO! L czeka pokaźna paczka aż 7200 gigabajtów ekstra przez rok (12 x 600 GB z ofertą za 45 zł co 30 dni) z możliwością skorzystania z superszybkiej sieci 5G. 

W sezonie wakacyjnym w T-Mobile nie zwalniamy tempa i przygotowujemy dla naszych klientów wiele atrakcyjnych ofert! Tym razem ruszamy z ofertą dla użytkowników usług T-Mobile na kartę, w ramach której porcji gigabajtów wystarczy nawet na najśmielsze plany! Jak odebrać aż 7200 GB? To bardzo proste! Wystarczy, że klient zakupi starter za 5 zł, doładuje konto, następnie włączy oferty GO! L za 45 zł oraz „Rok Internetu” w aplikacji „Mój T-Mobile”. Tym prostym ruchem zyskuje wszystko, co niezbędne, aby być w łączności z bliskimi i ze światem, czyli: nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y oraz 60 GB z oferty GO! L (30 GB w ramach oferty i 30 GB po doładowaniu), a do tego jeszcze pierwszą paczkę aż 600 GB z oferty „Rok Internetu”. Po upływie 30 dni oferta GO! L odnowi się automatycznie i pobrana zostanie opłata w wysokości 45 zł. Na konto Użytkownika trafi zaś kolejna porcja 600 GB. Łącznie użytkownik zyska aż 7200 GB, czyli 12 Pakietów po 600 GB, z których może korzystać przez 365 dni!

Jeszcze więcej internetu – aż 7200 GB ekstra przez rok!
W T-Mobile lubimy dawać naszym klientom wszystko, co najlepsze, aby mogli po prostu cieszyć się życiem. Zatem – aby nie musieli martwić się o zapas gigabajtów – nie tylko na wakacje, zwiększamy pulę GB w ramach usługi „Rok Internetu”, dostępnej w ofercie na kartę GO! L, i tym sposobem co miesiąc mają oni nie 400 GB, ale aż 600 GB ekstra!  Otrzymane w ten sposób paczki danych są ważne przez 365 dni od momentu aktywowania pierwszej z nich. Czyż wizja 7200 GB ekstra przez rok nie brzmi zachęcająco?

Więcej na temat oferty można przeczytać na tej stronie: https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/rok-internetu

Źródło: T-Mobile materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *