Aplikacje, systemy operacyjneGSM

Rozmawiaj z Mikołajem dzięki WebAR i AI

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, gdzie Mikołaj lubi jeździć na wakacje? Który renifer jest jego ulubionym lub jak udaje mu się odwiedzić każdy dom w Wigilię? Teraz możesz go o to zapytać dzięki nowemu doświadczeniu rozszerzonej rzeczywistości o nazwie „Ask Santa Anything”. 

„Ask Santa Anything” to przyjazny rodzinie sposób na doświadczenie magii Świętego Mikołaja w zupełnie nowy sposób – bez konieczności pobierania aplikacji. To uroczy pomost między nowymi technologiami a tradycją świątecznego czasu. 

Aplikacja jest obsługiwana przez technologię WebAR firmy Niantic 8th Wall (Sky Effects + World Tracking) i silnik postaci Inworld AI. 

Jak to działa? 
1. Wchodzisz na stronę www.asksanta.app w przeglądarce internetowej telefonu.
2. Będąc na zewnątrz lub stojąc przy oknie, kierujesz telefon w niebo.
3. Jak już pokaże się na niebie – dzwonisz dzwonkiem, a on zbliża się do Ciebie. Zamienia przy okazji Twoje otoczenie w zimową krainę czarów. 
4. Teraz możesz zacząć rozmowę z Mikołajem. Uwaga, okazuje się, że Mikołaj mówi tylko w języku angielskim! Możesz rozmawiać z nim na dwa sposoby: nagrywasz lub piszesz mu swoje pytanie. Zadaj lub wpisz pytanie i daj mu szansę na odpowiedź. Możesz na przykład zapytać Mikołaja: „Co dostanę pod choinkę?” albo „Gdybyś miał wybrać ulubiony ruch taneczny, co by to było?”. 
5. Dzięki możliwościom, jakie daje sztuczna inteligencja, Mikołaj udzieli spersonalizowanych odpowiedzi w czasie rzeczywistym. 

AskSanta.app dostępna jest w przeglądarkach smartfonów od teraz do 5 stycznia 2024 r.

Źródło: AskSanta.app materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *