GSMOperatorzy GSM

Przekonaj się, czy to Twoja bajka:

Korzystaj ze wszystkich kanałów dziecięcych MagentaTV przez dwa tygodnie z okazji Dnia Dziecka

Większość z nas od czasu do czasu lubi niespodzianki i wiek nie gra tu żadnej roli. Zwłaszcza gdy wiążą się z miłym podarunkiem – a taki właśnie przygotowaliśmy z okazji Dnia Dziecka dla klientów T-Mobile. Klienci MagentaTV otrzymają dostęp do wszystkich kanałów adresowanych do najmłodszych widzów. Jak rozrywka, to na całego! Z akcji można skorzystać od 27 maja do 10 czerwca.

Zabawne kreskówki, wzruszające ekranizacje baśni i ponadczasowe klasyki – świat dziecięcej kultury bywa wyjątkowo bogaty. A my, z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka, chcemy naszych klientów połączyć z tym, co najlepszego w rozrywce i technologii.

Wybierz swoją bajkę
W ramach prezentu, który przygotowaliśmy, uruchomiony zostanie dostęp do wszystkich 16 kanałów, skierowanych do młodych odbiorców, w tym Disney Channel, Disney Junior, Disney XD, NickToons, Teenick, MiniMini+, teletoon+, Cbeebies, DuckTV, Cartoon Network, Cartoonito czy DaVinci. Wśród nich można znaleźć różnorodne, specjalnie dobrane treści, które doskonale łączą zabawę z nauką. A co najważniejsze, każdy z nich między 27 maja a 10 czerwca będzie można oglądać bez dodatkowych opłat, niezależnie od posiadanego pakietu To fantastyczna okazja, aby przekonać się, jaka oferta dziecięca jest dostępna dla osób zainteresowanych pełnią możliwości MagentaTV.

Więcej informacji na temat MagentaTV oraz usług dla domu można znaleźć w punktach sprzedaży oraz na stronie t-mobile.pl.

Źródło: T-Mobile materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *