Promocje mPTech idealne na wyprawki szkolne dla uczniów

Przełom sierpnia i września to prawdziwe wyzwanie zarówno dla dzieci jak i ich rodziców. Przygotowując się na nowy rok szkolny trzeba bowiem pamiętać o wielu rzeczach – od skompletowania książek, zeszytów, przyborów plastycznych, przez dopilnowanie zapisów na zajęcia dodatkowe, po zakupy wszelkich akcesoriów wspierających naukę. Jeżeli chodzi o te ostatnie, to nie od dziś wiadomo, że uczniowi przyda się telefon, laptop, czy zegarek. Wszystkie te dostępne są w ofercie mPTech, a wiele z nich objętych jest ciekawymi promocjami. Do wybranych produktów dają gratis przybory szkolne, plecaki, a nawet zasilone gotówką karty na dowolne zakupy. Wybrane produktu polecamy Waszej uwadze.

„Witaj szkoło!” – chciałoby się powiedzieć po wakacjach i trwającej niemal rok nauce w trybie zdalnym. Chcąc ułatwić powrót dzieciom do „szkolnej ławki” i dodatkowo zachęcić je do aktywności, polecamy rekomendowane i atrakcyjne cenowo urządzenia. Jeżeli więc zastanawiacie się jaki telefon dla ucznia będzie dobry, czy jaki laptop do nauki sprawdzi się u dziecka, to w tym tekście znajdziecie odpowiedź. ? Poniżej polecamy promocje mPTech na:
– laptop dla ucznia
– nowoczesny i odporny smartwatch dla dziecka
– wielofunkcyjną opaskę dla ucznia
– telefon dla dziecka
– młodzieżowy smartfon.

Dobry laptop dla ucznia (do nauki zdalnej i w domu)


Zakup komputera powszechnie kojarzy się z koniecznością sporego wydatku. Dotyczy to przede wszystkim urządzeń z górnej półki cenowej, z pełnych możliwości, których wiele dzieci nie skorzysta. Z tego względu, dla uczniów, szczególnie pierwszych klas podstawówki, polecamy laptopy techbite.

Promocje mPTech

Są to wszechstronne i wydajne laptopy w przystępnej cenie (w przedziale cenowym 1500-2000 zł), które oferują dobrą wydajność, pojemną baterię zapewniającą długi czas pracy na jednym cyklu ładowania i posiadają ekran HD zapewniający wysoką jakość obrazu. Co szczególnie ważne, laptopy te są wyjątkowo lekkie, ponieważ ważą jedynie ok. 1,5 kg, a przy tym posiadają aż 128 GB pamięci na multimedia.


Teraz warto rozważyć ich zakup, tym bardziej, że wybrane laptopy są dostępne teraz w promocji. W efekcie, przy zakupie jednego z czterech laptopów techbite z dyskiem o pojemności 128 GB, każdy może otrzymać niezbędnik: plecak na laptopa, słuchawki bezprzewodowe Soul Sound oraz ergonomiczną mysz komputerową. Promocją objęte są laptopy techbite: ZIN 3 14,1 FHD 128, Arc 11,6 HD 128 GB, ZIN 3 14,1 HD 128 GB oraz Arc 13,3 SLIM 128 GB.
Promocja obowiązuje do 31 października br., a akcesoria można otrzymać po wypełnieniu formularza na stronie dedykowanej promocji.

Smartwatch dla dziecka – odporny i wytrzymały


Coraz bardziej pożądanym gadżetem wśród najmłodszych stają się nowoczesne zegarki, szczególnie te z funkcjami smart (dotykowy wyświetlacz, różne tarcze do wyboru, wskazanie czasu, krokomierz). Rozwiązaniem idealnym na szkolne korytarze może być wzmocnione urządzenie, które oprócz wszystkich funkcji nowoczesnego smartwatcha, posiada wzmocnioną obudowę odporną na wodę, pył i uderzenia. Szczególnie, jeżeli twojego dziecka wszędzie jest pełno i jest aktywne. Mowa o zegarku HAMMER Watch. Do zalet zegarka należy zaliczyć: GPS, monitorowanie aktywności sportowej w ramach 8 wgranych profili (chodzenie, bieganie, wspinanie, jazda na rowerze, pływanie, piłka nożna, badminton, koszykówka), co dodatkowo motywuje dzieci do podejmowania aktywności fizycznej.


Teraz po zakupie tego smartwatcha dla ucznia, można zgarnąć w prezencie kartę Sodexo o wartości 50 zł, do wykorzystania na dowolne zakupy oraz zestaw niezbędnych przyborów szkolnych: notatnik, piórnik, kredki i ołówek. Oferta obowiązuje do 19 września 2021 r., a gratisy można otrzymać po wypełnieniu formularza na stronie promocji.

Promocje mPTech
Wielofunkcyjny smartband dla dziecka – dla bezpieczeństwa i kontaktu


Możliwość utrzymania kontaktu z dzieckiem i sprawdzenia jego lokalizacji są teraz dla rodziców wyjątkowo ważne. Po ponad rocznej przerwie muszą na nowo przyzwyczaić dzieci do konieczności zachowania ostrożności podczas pobytu w szkole, a także np. do samotnego powrotu do domu. Rozwiązaniem, które jest przydatne i zapewnia rodzicom większy spokój, a jednocześnie jest ciekawym i funkcjonalnym akcesorium dla dzieci, jest opaska myBand 4family. Ten smartband z funkcją telefonu nie tylko pozwala na wykonywanie i odbieranie połączeń telefonicznych (jest na kartę SIM), ale przede wszystkim umożliwia opiekunom połączenie swojego smartfona z opaską za pomocą aplikacji, dzięki czemu mogą oni zdalnie monitorować lokalizację swojego dziecka. Opaska ma funkcję krokomierza oraz alertu SOS. Przy zakupie tego smartbanda dla ucznia do 30 września 2021 r. można otrzymać kartę Sodexo o wartości 50 zł na dowolne zakupy, co odciąży nieco domowy budżet.

Promocje mPTech
Telefon dla ucznia i młodzieżowy smartfon


Z jednej strony zwykle jako rodzice nie chcemy zbyt wcześnie dawać dziecku telefonu, jednak trudno nie ulec jego „naciskom”, szczególnie gdy rówieśnicy już swoje urządzenia mają. Niezależnie, w końcu przychodzi ten czas, gdy stajemy przed wyborem telefonu/smartfonu dla najmłodszych. Na szczęście wybór jest szeroki i nie brakuje ciekawych ofert. Ze swojej strony polecamy ciekawe rozwiązania z oferty marek telefonów i smartfonów myPhone oraz HAMMER.


W portfolio pierwszej z nich na szczególną uwagę zasługują smartfony: myPhone Now eSIM (elegancki, wydajny smartfon z dobrym aparatem, LTE i sporą baterią) oraz myPhone Prime 18×9 3G (ładny, prosty w użyciu model z internetem 3G). Poza tym na uwagę zasługują też uniwersalne i wielofunkcyjne telefony klasyczne jak myPhone Up Smart LTE czy myPhone Up Smart.


Z kolei w portfolio HAMMER – wzmocnionych i bardziej odpornych na upadek i warunki atmosferyczne telefonów oraz smartfonów, polecamy m.in. HAMMER Iron 3 LTE(odporny na wodę wg certyfikatu IP68, 5,5-calowy ekran, LTE, dobre aparat oraz bateria). A także HAMMER Blade 3 (wytrzymały i wydajny, 6’2-calowy smartfon z aparatem 48 Mpx, LTE i NFC.

Tak przygotowane dziecko będzie gotowe na każdą ewentualność i sytuację. Życzymy pomyślnego startu roku szkolnego!

źródło: mPTech

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *