GSMKonkursySmartwatche, Tablety, Urządzenia i Akcesoria GSM

Polska premiera nowych smartwatchy Huawei oraz konkurs z 5 zegarkami do wygrania!

Już 7 maja br. na polskim rynku zadebiutuje seria inteligentnych zegarków HUAWEI WATCH FIT 3 oraz nowy HUAWEI WATCH 4 Pro w wersji Space Edition. Z tej okazji oficjalny sklep internetowy huawei.pl rozpoczyna wielkie odliczanie do ich premiery i zaprasza do udziału w konkursie, który potrwa do 6 maja br. Wyłonionych zostanie 5 zwycięzców, którzy w nagrodę otrzymają stylowe zegarki. Na wszystkich uczestników czeka kupon na przedłużenie gwarancji o rok za 1 zł, do zrealizowania przy zakupie HUAWEI WATCH FIT 3 lub HUAWEI WATCH 4 Pro Space Edition.

Aby wziąć udział w konkursie, należy na stronie https://consumer.huawei.com/pl/offer/smartwatche/ zapisać się na newsletter oraz maksymalnie w 5 zdaniach odpowiedzieć na pytanie: „Jak wykorzystał(a)byś smartwatch, by w ciekawy sposób połączyć wypoczynek z aktywnością podczas majówki?”. Autorzy najbardziej kreatywnych odpowiedzi mają szansę wygrać kupony na zakup poniższych produktów za 1 zł:

  • 1 x HUAWEI WATCH 4 Pro Space Edition,
  • 1 x HUAWEI WATCH 4 Pro Classic,
  • 3 x HUAWEI WATCH FIT 3 w kolorze czarnym.

Ponadto wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają kupon, dzięki któremu przy zakupie smartwatchy HUAWEI WATCH FIT 3 lub HUAWEI WATCH 4 Pro Space Edition będą mogli za 1 zł przedłużyć o rok gwarancję. Kupony zostaną wysłane w dniu premiery smartwatchy – 7 maja 2024 r.

Konkurs potrwa do 6 maja 2024 r., a zwycięzcy zostaną wyłonieni w ciągu 10 dni od jego zakończenia. Kupony konkursowe będzie można wykorzystać wyłącznie w oficjalnym sklepie internetowym huawei.pl do 23 czerwca 2024 r. Kupony nie łączą się ze sobą czy z kodem rabatowym za zapisanie się na newsletter. Szczegóły konkursu dostępne są w regulaminie na stronie: https://consumer.huawei.com/pl/offer/regulamin/konkurs-smartwatche/.

Źródło: Huawei materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *