Gry

Pokémon GO ogłasza nowy sezon: Timeless Travels!

Pokémony znane z gry Pokémon Legends: Arceus na konsole Nintendo Switch, więcej Gablot w PokéStopach, nowe rozdanie Pokémonów pojawiających się na dziko i wykluwających z jajek czy set tematycznych naklejek i bonusy eventowe. Te i wiele innych atrakcji czeka na Trenerów Pokémonów w nowym sezonie, którego hasłem przewodnim jest podróż przez przestrzeń i czas. Sezon potrwa od 1 grudnia do 1 marca.

Co będzie się działo w następnych miesiącach w Pokémon GO? Przede wszystkim na graczy czeka więcej Pokémonów z regionu Hisui, które wystąpiły w grze Pokémon Legends: Arceus na konsole Nintendo Switch.

Wraz z nadejściem nowego sezonu zmienią się Pokémony pojawiające się w różnych obszarach na świecie.

Następujące Pokémony będą wykluwały się z jajek w tym sezonie.

Bonusy dla sezonu Timeless Travels

Rozgrywka grupowa, Trasy (Routes) i Gabloty w PokéStopach

W nadchodzących miesiącach nie zabraknie w grze funkcji, które są już znane graczom Pokémon GO. Dzięki Rozgrywce grupowej (Party Play) Trenerzy od poziomu 15. mogą współdzielić  wyzwania – otrzymają za to dodatkową moc oraz bonusy, a także będą mogli widzieć swoje awatary na mapie! Funkcja będzie cały czas ulepszana w przyszłości, by dawała jeszcze więcej frajdy ze wspólnej rozrywki.

Trasy (Routes) zaprowadzą Was do kolejnej przygody. Podczas odkrywania tras możesz cieszyć się całą gamą bonusów, jak komórki Zygarde’a, nowa odznaka, premia XP, Buddy Candies czy Buddy Heart. Jeśli masz 40 poziom lub wyższy, możesz też dołączyć do społeczności poszukiwaczy przygód, którzy przecierają szlaki na mapie Pokémon GO.

Pochwalcie się swoimi Pokémonami w gablotach w PokéStopach! Wypatrujcie informacji dotyczących gablot, które pojawią się w Pokémon GO ramach przyszłych aktualizacji podczas sezonu Timeless Travels.

Badania i tematyczne naklejki

Ukończenie przygotowanych w nowym sezonie Field Research, daje szansę odblokowania spotkania w ramach Research Breakthrough z jednym z następujących Pokémonów:

Dodatkowo, na początku każdego miesiąca w Timeless Travels, Trenerzy będą mogli uczestniczyć w nowym biletowanym doświadczeniu, które obejmuje bonusy i badania czasowe. W sklepie, ale też obracając PokéStopami czy otwierając prezenty będzie można uzyskać tematyczne naklejki.

GO Battle League

Liga GO Battle powraca w podczas sezonu Timeless Travels! Przygotujcie swoje Pokémony do zmagań w takich pucharach jak Holiday Cup, Fantasy Cup, Evolution Cup i Great League: Remix. Aby uzyskać więcej informacji i sprawdzić harmonogram, odwiedźcie stronę ligi GO Battle: https://pokemongolive.com/post/go-battle-league-timeless-travels

_

Chcesz wiedzieć więcej?

Przeczytaj o zbliżającym się Raidzie!

Zobacz wiadomości o ostatnim Community Day of 2023, który będzie trwał aż 2 dni: 16 i 17 grudnia!

Więcej informacji na blogu Pokémon GO: 
https://pokemongolive.com/?hl=en

Źródło: Pokémon GO materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *