Plus rozdaje gotówkę na święta – 100 zł zwrotu.

Plus przygotował świąteczną promocję w ramach ofert abonamentowych. Klienci, którzy od 8 listopada do 24 grudnia 2021 r. podpiszą nową lub przedłużą obecną umowę otrzymają 100 zł zwrotu w gotówce za każdy numer. Dodatkowo, wybierając OPPO Reno6 Pro 5G lub Xiaomi 11T Pro 5G zyskają kolejne 400 zł zwrotu – również w gotówce.
Promocja – Plus rozdaje gotówkę na święta. 100 zł zwrotu za każdy numer.

Z opcji zwrotu 100 zł w gotówce mogą skorzystać wszyscy, którzy wybiorą abonament w ofercie głosowej dla klientów indywidualnych. Promocja – Plus rozdaje gotówkę na święta – skierowana jest zarówno do nowych klientów, osób przenoszących numer od innego operatora, jak i użytkowników przedłużających umowę w Plusie.

Promocja – nawet 400 zł zwrotu z wybranymi smartfonami

Dodatkowo klienci, którzy skorzystają z oferty abonamentowej Plusa wraz z wybranymi urządzeniami w opcji na raty, również otrzymają kolejny świąteczny bonus:

  • 200 zł zwrotu w gotówce – w przypadku OPPO Reno6 5G 128 GB lub Xiaomi 11 Lite 5G NE 128 GB,
  • 400 zł zwrotu w gotówce – w przypadku OPPO Reno6 Pro 5G 256 GB lub Xiaomi 11T Pro 5G 256 GB.
Plus rozdaje gotówkę
1000 zł do odbioru dla całej rodziny

Promocje można łączyć. Przykładowo, decydując się na 4 abonamenty telefoniczne dla rodziny i wybierając 2 smartfony z opcją zwrotu gotówki (jeden za 200 zł, a drugi za 400 zł) łącznie można zyskać 1000 zł. 

W przypadku obydwu powyższych promocji gotówkę odebrać będzie można za pośrednictwem bankomatów Euronet.

Supersprzęty na prezenty

Na co przeznaczyć otrzymaną od Plusa gotówkę? Najlepiej na gwiazdkowe prezenty dla najbliższych. W świątecznej ofercie operatora znaleźć można ciekawe propozycje, które idealnie sprawdzą się w każdej sytuacji. Dzięki czemu ryzyko wręczenia nietrafionego prezentu będzie minimalne. Są to m. in. smartwatche – Xiaomi Mi Watch oraz Huawei Watch GT2 Sports 46 mm – dla fanów sportu, zdrowego stylu życia i nowych technologii. Mamy też bezprzewodowe słuchawki – Huawei FreeBuds 4i i Nokia Essential Wireless Headphones E1200 – dla melomanów oraz tych, którzy chcą umilić sobie czas w podróży, np. oglądając filmy. Wielbicieli dobrej muzyki i organizatorów przyjęć sylwestrowych zainteresować może natomiast bezprzewodowy głośnik – Sony Bluetooth SRS-XB23.

źródło: plus

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *