Plus łączy Polskę z Ukrainą.

Plus rozpoczyna kolejne działania skierowane do obywateli Ukrainy mieszkających w Polsce lub dopiero planujących przyjazd do niej. Właśnie startuje kampania reklamowa obejmująca swoimi działaniami zarówno Polskę, jak i Ukrainę. Twarzą kampanii jest zwyciężczyni Eurowizji w 2016 roku, znana i niezwykle popularna ukraińska artystka – Jamala (Dżamała).

Plus od prawie dwóch lat posiada ofertę stworzoną specjalnie dla klientów z Ukrainy. Teraz rozpoczyna kampanię reklamową kierowaną specjalnie do tej grupy klientów. Po raz pierwszy będzie  ona miała miejsce  nie tylko w Polsce, lecz także na Ukrainie, tak aby jeszcze przed  przyjazdem do Polski potencjalni klienci mogli zapoznać się z ofertą przygotowaną specjalnie dla nich.

plus łączy

„Główny przekaz kampanii to „Plus łączy Polskę z Ukrainą”. Ukraińcy, przyjeżdżając do Polski, decydują się na rozłąkę z rodziną. Zaraz po przyjeździe muszą zorganizować sobie życie na miejscu. Nasza kampania pokazuje, jak w naturalny sposób usługi Plusa odpowiadają na potrzeby utrzymania nieograniczonego kontaktu z bliskimi i jednocześnie pomagają w zbudowaniu nowych znajomości i przyjaźni w Polsce.” – mówi Justyna Kulka, Dyrektor Departamentu Strategii Marketingowej operatora sieci Plus.

„W ramach kampanii przygotowaliśmy dwa spoty telewizyjne. W obydwu kreacjach bohaterowie kontaktują się z Polski ze swoimi bliskimi na Ukrainie. W spotach występuje wybrana przez nas, popularna ukraińska gwiazda Jamala. Piosenkarka, autorka tekstów, a także jurorka najpopularniejszych programów muzycznych, zajmuje czołowe miejsca na listach największych muzycznych przebojów. Miliony fanów śledzą jej teledyski na YouTube. Światową sławę zdobyła zwyciężając w Konkursie Piosenki Eurowizji w 2016 r. Jest ona bardzo pozytywnie postrzegana na terenie Ukrainy. Ma ciepły i rodzinny wizerunek i dlatego to idealna ambasadorka dla naszej komunikacji.” – mówi Katarzyna Wyszomirska-Wierczewska, Dyrektor Departamentu Komunikacji Marketingowej sieci Plus.

Kampania Plus na Kartę promuje ofertę dopasowaną do potrzeb obywateli Ukrainy.

Za 25 zł  otrzymują w niej na 30 dni wszystkie usługi w Polsce bez limitu (rozmowy, SMS-y, MMS-y) i pakiet internetowy 10 GB. Dodatkowo Plus jako jedyny na polskim rynku operator komórkowy oferuje darmowy transfer danych na Viber. Jest to jeden z najpopularniejszych komunikatorów na Ukrainie. A za 19 gr/min klienci mogą także dzwonić do trzech największych sieci komórkowych na Ukrainie – Kyivstar, Vodafone i Lifecell.

Aby skorzystać z oferty wystarczy kupić starter Plus na Kartę i włączyć wybraną promocję.  Wszelkie informacje w języku ukraińskim można znaleźć na specjalnej stronie plus.pl/ua lub otrzymać je dzwoniąc na dedykowaną infolinię 601 102 614 (czynna w godzinach 8:00 – 16:00 przez 7 dni w tygodniu).

źródło: plus

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *