Plus jest liderem w przenoszeniu numerów!

Kolejny kwartał z rzędu sieć Plus miała najlepsze wyniki przenoszenia numerów. Tym razem, według Raportu opublikowanego przez Urząd Komunikacji Elektronicznej, Plus pozyskał najwięcej klientów spośród wszystkich sieci mobilnych. Dzięki temu jako jedyny z dużych operatorów komórkowych zanotował dodatni bilans!

Według Raportu UKE za trzeci kwartał 2019 r. do Plusa przeszło w tym czasie ponad 101 tys. nowych klientów. Dzięki temu operator zakończył go z dodatnim bilansem w wysokości blisko 40 tysięcy.

Plus jest jedynym z czwórki największych operatorów, który zanotował dodatni wynik. Wszyscy pozostali operatorzy mieli wyniki na minusie. T-Mobile nieco ponad 8 tys. Orange ponad 14 tys. A Play blisko 63 tys. Dzięki temu Plus jest liderem w przenoszeniu numerów od początku tego roku.

Po raz kolejny klienci Plusa należą do najbardziej zadowolonych i lojalnych. Spośród czterech największych operatorów najmniej klientów odeszło właśnie z Plusa (61 tys.). Następny w kolejności jest T-Mobile – 71 tys. Orange i Play opuściło po ponad 100 tys. Przy czym liderem z ponad 136 tys. oddanych numerów jest Play.

Trzeci kwartał 2019 roku jest już kolejnym okresem raportowania, w którym Plus ma najlepszy bilans przenoszenia numerów wśród czterech największych telekomów. Tak było w zestawieniu za dwa pierwsze kwartały bieżącego roku oraz podsumowaniu za cały rok 2018.

źródło: plus

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *