Aplikacje, systemy operacyjne

Pikmin Bloom wprowadza „Party Walk” – spacery, które łączą ludzi na całym świecie

Od czwartku, 27 czerwca, w aplikacji Pikmin Bloom pojawi się nowa funkcja „Party Walk”, umożliwiająca użytkownikom organizowanie wspólnych spacerów. Organizatorzy mogą ustawiać czas trwania i nazwę grupy, a po zakończeniu wydarzenia wszyscy uczestnicy otrzymują Kartę Pamiątkową z łączną liczbą kroków przebytych przez grupę. To doskonały sposób na aktywne spędzanie czasu i integrację z rodziną, przyjaciółmi oraz grupami o podobnych zainteresowaniach.

Funkcja „Party Walk” umożliwia stworzenie własnego wydarzenia. Organizator może ustawić czas trwania wydarzenia oraz nazwę grupy. Nie ma limitu liczby uczestników. Po zakończeniu spaceru wszyscy uczestnicy otrzymują Kartę Pamiątkową zawierającą łączną liczbę kroków przebytych przez grupę.

Uczestnictwo w „Party Walk” nie wiąże się z udostępnianiem indywidualnych informacji o lokalizacji organizatorowi ani innym uczestnikom. Ponadto, można jednocześnie dołączyć do trzech „Party Walk”. Nawet organizując własny „Party Walk”, można nadal uczestniczyć w trzech innych wydarzeniach.

„Party Walk” pozwala cieszyć się spacerami z wieloma osobami, niezależnie od tego, czy są one blisko, czy daleko. Jest to idealne rozwiązanie nie tylko dla rodziny i przyjaciół, ale także dla klubów, grup o podobnych zainteresowaniach, stowarzyszeń absolwentów, zespołów firmowych itp. Spacerujmy i nawiązujmy kontakty w sposób nieformalny!

Jak stworzyć „Party Walk”

Aby zorganizować „Party Walk” jako organizator, przejdź do listy wyzwań z ekranu głównego i naciśnij przycisk „Party Walk”. Ustaw czas trwania wydarzenia i wprowadź nazwę grupy. Po skonfigurowaniu ustawień automatycznie zostanie wygenerowany kod QR oraz link. Wyślij kod QR, link lub oba te elementy do osób, które chcesz zaprosić na swój spacer.

W tej funkcji nie można wysyłać zaproszeń do znajomych w aplikacji. Kody QR lub linki mogą być udostępniane za pomocą e-maila, aplikacji czatu, mediów społecznościowych lub innych narzędzi komunikacyjnych. Jako organizator możesz jednocześnie organizować tylko jeden „Party Walk”.

Jak uczestniczyć w „Party Walk” organizowanym przez inne osoby

Jeśli natkniesz się na informacje o „Party Walk” organizowanym przez innych, zeskanuj kod QR lub naciśnij link, aby dołączyć do wydarzenia. Aplikacja Pikmin Bloom otworzy się automatycznie, a na ekranie pojawi się potwierdzenie uczestnictwa w „Party Walk”. Po potwierdzeniu uczestnictwa jesteś gotowy do spaceru!

Jeśli nie masz zainstalowanej aplikacji Pikmin Bloom na swoim smartfonie, zostaniesz przekierowany do App Store/Google Play Store w celu instalacji. Po zainstalowaniu Pikmin Bloom uruchom aplikację i utwórz konto.

Dodatkowe informacje

Po rozpoczęciu „Party Walk” ani organizator, ani uczestnicy nie mogą go anulować. (Można go anulować przed rozpoczęciem spaceru). Możesz otrzymać zaproszenia do znajomych od innych uczestników, którzy dołączyli do tego samego „Party Walk”. Aby funkcja „Party Walk” była wyświetlana poprawnie, musisz zaktualizować aplikację do wersji 97 lub nowszej.

Więcej informacji na temat „Party Walk” znajdziesz w Centrum Pomocy.

Źródło: Pikmin Bloom materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *