Aplikacje, systemy operacyjneGSM

Perfumy i kosmetyki topowych marek nawet 25% taniej w akcji „Bonusy od serca” od T-Mobile

Intrygujący i budzący ciekawość – zapach z pewnością może podkreślić naszą osobowość, niejednokrotnie decydując o pierwszym wrażeniu. Odpowiednio dobrane perfumy potrafią również dodać pewności siebie. Dlatego teraz zakup ulubionych perfum i kosmetyków będzie jeszcze prostszy i przyjemniejszy dzięki kolejnej ofercie w ramach akcji „Bonusy od serca”.  Do 23 sierpnia klienci T-Mobile będą mogli skorzystać nawet z 25% zniżki na perfumy i kosmetyki ze sklepu aelia.pl.

Duch self-care na dobre zagościł w naszym życiu – nie od dziś wiadomo, że to, jak czujemy się sami ze sobą przekłada się również na inne dziedziny życia. A dzięki produktom ze sklepu aelia.pl, troszczenie się o swoje dobre samopoczucie będzie jeszcze łatwiejsze. Tym bardziej, że można liczyć na rabat w wysokości 25%.

Jak skorzystać z promocji?
Aby skorzystać z promocji należy do 23 sierpnia pobrać i wykorzystać kod dostępny w aplikacji „Mój T-Mobile” . Unikalny kod rabatowy uprawnia do obniżenia o 25% ceny produktów dostępnych w sklepie aelia.pl, przy zakupach za minimum 399 zł. Otrzymany kod należy wprowadzić w koszyku na etapie realizacji zamówienia. Kod obowiązują na wszystkie nieprzecenione produkty i nie wiąże się z innymi kodami rabatowymi. Szczegóły oferty dostępne w „warunki oferty – Aelia.pl” oraz na www.t-mobile.pl

Promocja jest dostępna dla klientów abonamentowych T-Mobile (T, T DATA) – w tym posiadaczy internetu domowego, internetu domowego z anteną zewnętrzną oraz internetu światłowodowego. Dotyczy ona również osób korzystających z ofert na kartę (GO!) i Mix (Frii Mix). Z prezentu mogą skorzystać ponadto klienci Magenta Biznes, Magenta Biznes Internet, Jump proFirma i Data Jump ze zgodą na „Partnerzy Marketing”.

Więcej informacji na temat akcji „Bonusy od serca”, a także regulaminy każdej z ofert dostępne są na tej stronie oraz w aplikacji „Mój T-Mobile”. 

Źródło: T-Mobile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *