Peoplefone Polska S.A. – praca zdalna to całkiem proste.

Wiele firm zamyka swoje biura i decyduje się na pracę zdalną ze względu na zagrożenie spowodowane koronawirusem. Spotkania biznesowe przenoszą się do świata technologii. W Peoplefone Polska S.A. możesz nadal korzystać ze wszystkich funkcjonalności, nawet jeśli Twoja firma musi pracować z domu.  Przewagą i zaletą telefonii VoIP jest zdecydowanie mobilność. W żaden sposób  firma nie jest związana z jednym miejscem, biurowcem, do którego operator dostarcza nam usługę. Niezależnie od lokalizacji możemy skorzystać z tej oferty, gdy mamy zapewniony dostęp do Internetu.

Aby zachować ciągłość działań prowadzonych za pomocą numerów stacjonarnych przypisanych w Twojej firmie, wystarczy, że zapewnisz swoim pracownikom komputer z dostępem do Internetu. Po zainstalowaniu aplikacji na komputer lub telefon/smartfon pracownicy mogą działać tak jakbyście pracowali z biura. Twoja infolinia działa bez zmian, a pracownicy odbierają połączenia przychodzące w swoim domu. Faksy spływają na właściwy adres e-mail, a dzwoniąc do Klientów z aplikacji prezentujesz się numerem firmowym.

Peoplefone Polska S.A.

Całym schematem połączeń i przekierowań zarządzasz za pomocą przeglądarki internetowej. Logując się do swojego konta www – w jednej chwili ustawiasz przekierowania na numery komórkowe, czy wprowadzasz zmiany w zakresie działania infolinii.

Peoplefone Polska S.A. oferuję CI również możliwość bezpłatnego systemu telekonferencji – za pomocą słuchawki telefonu możesz zgromadzić w jednym czasie wielu uczestników, nie zależnie od miejsca w którym się aktualnie znajdują.

Telekonferencja to usługa pozwalająca w jednym miejscu, zgromadzić wielu użytkowników. Wdzwaniając się pod numer 222 610 444, możesz przeprowadzić wielostronną rozmowę ze swoimi kontrahentami w jednym czasie. Usługa jest dostępna dla operatorów wszystkich sieci. Koszt połączenia jest zgodny z cennikiem operatora. W ramach sieci połączenie z numerem 222 610 444.

Po więcej szczegółów zapraszamy pod numerem Infolinii: 222 610 610. Zachęcamy również do odwiedzania strony operatora www.plfon.pl  

Zadzwoń  i #zostańWdomu, a My pomożemy Ci zachować ciągłość Twojej firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *