Aplikacje, systemy operacyjneGSM

Orange Flex świętuje piąte urodziny

Swoich klientów zaprasza do FLEXOTERII i urodzinowych promocji

Orange Flex ma już pięć lat. Z okazji urodzin klienci mogą wziąć udział w loterii, w której można wygrać bony na wakacje, e-bilety na koncerty i vouchery do kina. Flexowicze mogą także kupić taniej słuchawki Samsung, a w aplikacji czekają na nich niespodzianki z oferty Flex. Wszystkie urodzinowe atrakcje startują już jutro. Loteria i promocje w aplikacji potrwają 4 tygodnie. 

We FLEXOTERII, która wystartuje 9 maja rano, do zdobycia jest 555 nagród. Do tego co tydzień inna niespodzianka w aplikacji. A w tym tygodniu dodatkowo 50% rabat na słuchawki Samsung Buds FE.

Loteria Orange Flex

W loterii Orange Flex do zdobycia będzie:

  • 5 bonów do serwisu wakacje.pl o wartości 5000 zł,
  • 50 voucherów do serwisu eBilet o wartości 500 zł,
  • 500 e-kart podarunkowych na dwuosobowy seans filmowy 2D w Cinema City.

Aby wziąć udział we FLEXOTERII, należy wygenerować w aplikacji Orange Flex kod, a następnie wejść na podaną stronę WWW i go zarejestrować. W każdym tygodniu użytkownik może wygenerować jeden kod, a tym samym łącznie zagrać cztery razy, by zwiększyć swoją szansę na nagrody. Rejestracja kodów w loterii potrwa do 5.06.

Każdy kod pobrany w aplikacji, oprócz tego, że jest losem w loterii, umożliwia jednocześnie skorzystanie z promocji niespodzianek, obejmujących ofertę Orange Flex. Pierwsza już jutro!

Rabat 50% na słuchawki w Sklepie Flex

Od 9 maja w Sklepie Flex można kupić słuchawki Samsung Buds FE w cenie 239 zł zamiast 479 zł. Aby skorzystać z niższej ceny, należy wygenerować kod w Klubie Flex. Jeden użytkownik może kupić jeden produkt. Liczba produktów objętych promocją jest ograniczona, a akcja potrwa do wyczerpania puli objętej rabatem.

5 lat aplikacji, czyli jak zmieniał się Flex

Z Orange Flex korzysta już ponad 360 tys. klientów. A jak to się zaczęło? Orange Flex zadebiutował 10 maja 2019 r., a w ofercie było wtedy… aż 10 Planów do wyboru. Co ciekawe, za 35 zł, czyli cenę obecnego Planu 45 GB, użytkownicy mieli wtedy 10 GB, natomiast za 80 zł (obecny najwyższy Plan z opcją internetu bez limitu i trzech dodatkowych SIM-ów) – 100 GB. Większe pakiety internetu to niejedyna zmiana na plus.

Przez pięć lat aplikacja Orange Flex wzbogaciła się o wiele funkcji, dzięki którym obecnie użytkownicy mają nieporównanie więcej możliwości.

Najważniejsze zmiany to wprowadzenie kart eSIM, opcji przekazywania GB znajomym, Klubu i Sklepu Flex, internetu UNLMTD oraz zwiększenie liczby dodatkowych bezpłatnych kart SIM lub eSIM z 1 do 3 w zależności od Planu. Tylko w ciągu ostatniego roku  Orange Flex wzbogacił się o:

  • Sejf GB, dzięki któremu GB nie przepadają i można je wykorzystać w ciągu 6 miesięcy, a nie jak dotąd miesiąca rozliczeniowego,
  • usługę przekazania numeru innej osobie w 100% cyfrowo, bez konieczności podpisywania dokumentów w salonie,
  • pakiety roamingowe Tu i Tam oraz Brytyjski, które umożliwiają korzystanie z internetu za granicą w bardzo przystępnych cenach;
  • subskrypcję roczną, w której można zyskać 12 miesięcy Planu 45 GB w cenie 10.

Orange Flex w swoim DNA ma również troskę o środowisko. W 2021 roku zyskał status usługi telekomunikacyjnej neutralnej klimatycznie. Od startu akcji EKO GB w 2020 r. Flex – dzięki swoim użytkownikom – posadził 58 000 m² Lasu Na Zawsze. Dzięki kolejnej edycji 10 000 m² lasów zostanie objęte ochroną.

Źródło: blog Orange Polska https://biuroprasowe.orange.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *