Opaski sportowe Huawei w nowych, atrakcyjnych cenach

 Inteligentne opaski sportowe od Huawei teraz dostępne w nowych, atrakcyjnych cenach. Przedświąteczna oferta dotyczy opasek HUAWEI Band 4 oraz HUAWEI Band 3 Pro. Każda z nich wyposażona jest w kolorowy, dotykowy wyświetlacz i pozwala monitorować pracę serca przez cały dzień. Najnowszy w portfolio marki model HUAWEI Band 4 wyróżnia się innowacyjnym ładowaniem poprzez port USB ukryty pod paskiem. Od 5 grudnia HUAWEI Band 4 można kupić w cenie od 149,99 złotych. Natomiast HUAWEI Band 3 Pro dostępny jest w cenie od 199 złotych. Oferta ważna jest do 29 grudnia lub do wyczerpania zapasów.

HUAWEI Band 4 – zdrowie pod kontrolą i innowacyjne ładowanie


HUAWEI Band 4 to urządzenie opracowane z myślą o aktywnych osobach, które umożliwia codzienne monitorowanie stanu zdrowia. Opaska mierzy tętno w czasie rzeczywistym, analizuje sen i pomaga poprawić jego jakość. Wspiera też użytkownika w treningach poprzez dostarczanie mu informacji o przebytym dystansie i spalonych kaloriach.


HUAWEI Band 4 wyposażono w dotykowy ekran TFT o przekątnej aż 0,96 cala. Natomiast cienkie ramki wokół wyświetlacza dodatkowo poprawiają czytelność i wygodę korzystania. Urządzenie waży zaledwie 20 gramów i jest wodoszczelne do 50 metrów głębokości.


W opasce HUAWEI Band 4 zastosowano innowacyjny sposób ładowania poprzez port USB ukryty pod paskiem. Opaskę można podłączyć bezpośrednio na przykład do komputera. HUAWEI Band 4 wyposażony jest w baterię o pojemności 91 mAh, której pełne naładowanie zajmuje jedynie około 1,5 godziny. Opaska po jednym pełnym naładowaniu może pracować nawet 20 dni w trybie czuwania lub do 9 dni w trybie standardowego użytkowania.

HUAWEI Band 3 Pro – opaska dla aktywnych, monitorująca sen


HUAWEI Band 3 Pro ma 0,95-calowy ekran AMOLED, który można obsługiwać dotykiem. Opaska wyposażona jest w technologię TruSeen 3.0, która odpowiada za całodobowe monitorowanie pracy serca. Huawei Band 3 Pro wykorzystuje światło podczerwone oraz wsparcie sztucznej inteligencji do precyzyjnego monitorowania tętna w ciągu dnia i nocy oraz pomaga zidentyfikować i skorygować sześć najczęstszych problemów związanych ze snem.


Wbudowany system GPS o niskim zużyciu energii, przystosowany do długich biegów, umożliwia ocenę efektów treningowych w czasie rzeczywistym. HUAWEI Band 3 Pro oferuje również mierzenie parametrów pływackich, takich jak spalanie kalorii czy przebyty dystans, dzięki czemu użytkownik może monitorować swoje wyniki. Opaska zapewnia wodoszczelność do 50 metrów.

Połącz HUAWEI Band 4 i HUAWEI Band 3 Pro ze smartfonem


Opaski sportowe Huawei można sparować ze smartfonem za pomocą Bluetooth, co umożliwia korzystanie z funkcji „znajdź mój telefon”, odbieranie powiadomień o połączeniach i wiadomościach, a także analizę danych monitorowanych przez opaskę na smartfonie.

Opaski sportowe Huawei – Dostępność


HUAWEI Band 4 będzie dostępny w cenie od 149,99 zł. Natomiast HUAWEI Band 3 Pro będzie można kupić od 199 zł. Oferta świąteczna dla obu opasek rusza 5 grudnia. Będzie obowiązywać w sieciach sklepów Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, x-kom, Komputronik i Neonet. A także w sklepie Huawei Warszawa w centrum handlowym Westfield Arkadia oraz oficjalnym internetowym sklepie Huawei – huawei.pl.

źródło: huawei

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *