SprzętTech

Nowy Samsung OLED ze zwrotem 2 tys. złotych

Samsung S95B to telewizor OLED z technologią QD OLED, który łączy wysoką jasność i niesamowite kolory z smolistą czernią i perfekcyjnym kontrastem. Zachwycający obraz, szybki Smart TV z najważniejszymi aplikacjami VOD, niski input lag i intuicyjna obsługa powodują, że jest to wymarzony telewizor do oglądania filmów i różnorakich sportów oraz gier.

W ramach najnowszej promocji kupując telewizor S95B z technologią QD OLED można teraz zyskać 2 tys. złotych zwrotu na konto[1]. Ofertą objęte są obie przekątne ekranu – 55” i 65”. Promocja trwa od 7 listopada do 31 grudnia 2022 roku w wybranych sieciach sprzedaży.

Telewizor OLED z technologią QD OLED

Telewizor OLED S95B oferuje technologię Samsung QD OLED z samoemisyjnymi pikselami, dzięki którym głęboka czerń, czysta biel i szeroka paleta kolorów stają się niezwykle żywe i realistyczne. Autentyczność kolorów dodatkowo potwierdza certyfikat „Zweryfikowane przez PANTONE”[2]. Oznacza on, że ten ekran prawdziwie prezentuje 2030 barw PANTONE i 110 nowo dodanych odcieni tonu skóry.

S95B z technologią QD OLED powala przenieść się w sam środek akcji na ekranie, a o realizm dba dodatkowo Neuronowy Procesor Quantum AI 4K[3], który oferuje idealny kontrast i wysoką szczegółowość obrazu. Ten super wydajny procesor wykorzystuje 20 sieci neuronowych i sztuczną inteligencję[4], aby dostarczyć możliwie najlepszą jakość obrazu w każdej sytuacji i niezależnie od rozdzielczości pliku źródłowego. Dopełnieniem wrażeń wizualnych jest dźwięk przestrzenny. Dolby Atmos w połączeniu wielokanałowymi wbudowanymi głośnikami, zapewnia niesamowite doznania audio.

Samsung zastosował tu nowy Laserowy Design, dzięki któremu ekran nabiera lekkości, jest niezwykle smukły i prezentuje się świetnie w każdym wnętrzu.

Promocja krok po krok

Aby skorzystać z promocji i otrzymać 2 tys. złotych zwrotu na konto wystarczy przejść kilka prostych kroków. Kupić telewizor Samsung S95B z technologią QD OLED w okresie od 7 listopada do 31 grudnia 2022 roku.

Telewizory Samsung S95B objęte promocją są dostępne salonach Samsung Brand Store na stronie Samsung.com, a także w sieciach RTV Euro AGD, Media Expert, Media Markt oraz Audio Color.

Następnie należy zostawić opinię o zakupionym produkcie na dedykowanej stronie promocyjnej, stronie sklepu, gdzie zakupiony został telewizor lub na stronie przeglądarki cenowej. Opinia powinna zawierać min. 400 znaków, ocenę w skali od 1 do 5 oraz hasztag #PromocjaOLEDSamsung. Należy także zrobić zdjęcie lub zrzut ekranu pozostawionej opinii, które przydadzą się do późniejszej rejestracji.

W następnym kroku, należy dokonać rejestracji na dedykowanej stronie: www.promocjaoled.samsung.pl w terminie nie późniejszym niż 14 dni od daty zakupu. Do formularza należy dołączyć dowód zakupu, zdjęcie tabliczki z widocznym numerem seryjnym, zdjęcie pozostawionej opinii, zdjęcie wyciętego numeru seryjnego z opakowania kartonowego oraz zdjęcie opakowania kartonowego pudełka z widocznym miejscem po wyciętym fragmencie. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, zwrot zostanie dokonany na podany numer rachunku bankowego.

Promocja trwa od 7 listopada 2022 do 31 grudnia 2022 r. lub do wyczerpania puli zwrotów Szczegółowe informacje o promocji dostępne są w regulaminie na stronie: www.promocjaoled.samsung.pl.

[1] Organizatorem promocji jest Samsung Electronics Polska sp. z o.o. Promocja trwa od 7.11 do 31.12.2022 r. lub do wyczerpania puli zwrotów.

[2] PANTONE LLC- amerykańskie przedsiębiorstwo, które 1963 r. wprowadziło PANTONE MATCHING SYSTEM®, narzędzie pozwalające na wierny wybór i spójną reprodukcję kolorów. Certyfikat „Zweryfikowane przez PANTONE” gwarantuje, że produkt może wiernie symulować pełną gamę kolorów PANTONE, co zostało udowodnione przez zespół PANTONE Advanced Color Technology (ACT).

[3] Jakość wyświetlanej treści może się różnić w zależności od rodzaju treści i formatu. Skalowanie AI (dzięki sztucznej inteligencji) do jakości zbliżonej do 4K może nie mieć zastosowania do połączenia z komputerem oraz Trybu Gry.

[4] Jakość wyświetlanej treści może się różnić w zależności od rodzaju treści i formatu. Skalowanie AI (dzięki sztucznej inteligencji) do jakości zbliżonej do 4K może nie mieć zastosowania do połączenia z komputerem oraz Trybu Gry.

Źródło: samsung

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *