Nowe oferty Plus Mix – Internetowy bądź Rozmowny MIX dla wymagających!

Nowe oferty Plus Mix dają możliwość lepszego dopasowania usług do własnych preferencji. Od 24 października do dotychczasowej oferty wiodącej dodane zostaną jej dwie wersje. Będzie to Internetowy MIX oraz Rozmowny MIX. Internetowy MIX to propozycja dla osób potrzebujących większych pakietów Internetu, ale mniej korzystających z usług głosowych. Natomiast Rozmowny MIX to coś dla osób, dla których najważniejsze są rozmowy, a wystarcza im minimalny pakiet internetowy.

Plus Mix to brak rachunków i kontrola kosztów. A dzięki pełnej gamie usług dostępnych w różnych wariantach oferty najlepsze jej dopasowanie do szerokiej grupy odbiorców.

Nowy Internetowy Plus MIX to trzy poziomy zobowiązań za 30 zł, 40 zł i 50 zł:

  • Internetowy MIX30 to pakiet 4 GB oraz 100 minut na rozmowy do wszystkich, rozmowy bez limitu w sieci i SMS-y i MMS-y do wszystkich bez limitu.
  • Internetowy MIX40 to pakiet 6 GB oraz 200 minut na rozmowy do wszystkich, rozmowy bez limitu w sieci i SMS-y i MMS-y do wszystkich bez limitu.
  • Internetowy MIX50 to pakiet 8 GB oraz 400 minut na rozmowy do wszystkich, rozmowy bez limitu w sieci i SMS-y i MMS-y do wszystkich bez limitu.

Wprowadzony Rozmowny Plus MIX to dwa poziomy zobowiązań za 30 zł i 40 zł:

  • Rozmowny MIX30 to 400 minut na rozmowy do wszystkich oraz rozmowy bez limitu w sieci, SMS-y i MMS-y do wszystkich bez limitu i pakiet 0,5 GB.
  • Rozmowny MIX40 to bez limitu rozmowy do wszystkich oraz w sieci, SMS-y i MMS-y do wszystkich bez limitu i pakiet 0,5 GB.

Plus Mix to wyjątkowe połączenie oferty „na kartę” ze smartfonem w atrakcyjnej cenie. Pozwala ona na realny wpływ na długość trwania kontraktu, dzięki możliwości zwiększenia tempa doładowań kontraktowych. A niewykorzystane środki z doładowania oraz niespożytkowane jednostki z pakietów przechodzą na kolejne miesiące.

 

 

źródło: plus

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *