Nowe Galaxy A ze słuchawkami Galaxy Buds2 w prezencie

Przy zakupie najnowszych smartfonów Galaxy A34 5G i Galaxy A54 5G w premierowej promocji, można otrzymać grafitowe bezprzewodowe słuchawki Galaxy Buds2.

Najnowsze smartfony Galaxy A34 5G i Galaxy A54 5G zadebiutują na rynku 31 marca 2023 r. Jednak już od 15 marca można zamówić  je w specjalnej ofercie premierowej. Decydując się na zakup jednego z nowych smartfonów Galaxy A w ramach premierowej promocji – od 15 marca do 2 kwietnia – grafitowe słuchawki Galaxy Buds2 można otrzymać w prezencie.

Premierowa promocja w kilku prostych krokach, czyli jak kupić nowe Galaxy A, żeby otrzymać Galaxy Buds2 w prezencie:

  1. Zakup smartfonu Galaxy A34 5G lub Galaxy A54 5G u jednego z partnerów promocji[1]
  2. Aktywowanie urządzenia na terenie Polski przy użyciu karty lokalnego operatora w terminie od 15.03 do 09.04.2023 r.
  3. Logowanie do aplikacji Samsung Members i wypełnienie dostępnego w aplikacji formularza promocji w dniach od 15.03. do 16.04.2023 r.
  4. Nagroda w postaci grafitowych słuchawek Buds2 Pro wysyłana jest w ciągu 21 dni od pozytywnej weryfikacji zgłoszenia.

Promocja trwa od 15 marca do 2 kwietnia (data zakupu). W ramach promocji jeden uczestnik może otrzymać tylko jedną nagrodę za zakup określonego modelu, niezależnie od liczby zakupionych produktów, a więc na uczestnika przypadają maksymalnie 2 pary słuchawek Galaxy Buds2 (tj. jedna Nagroda za zakup Samsung Galaxy A54 5G, jedna za zakup Samsung Galaxy A34 5G).

Promocja nie łączy się z akcją: „Marcowa Promocja cashback – kup Galaxy Buds2 i zyskaj zwrot 300 zł”.

Więcej informacji na temat premierowej promocji można znaleźć na stronie:  https://www.samsung.com/pl/campaign/smartphones/premiera/premieragalaxy.samsung.pl

[1] Lista partnerów biorących udział w promocji dostępna jest na w regulaminie promocji na stronie:  https://www.samsung.com/pl/campaign/smartphones/premiera/premieragalaxy.samsung.pl

Źródło: Samsung

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *