GSMSmartfony i Telefony Komórkowe

Nokia 3.1 Plus jeszcze większy i lepszy smartfon.

Nokia 3.1 Plus

Nowy poziom wrażeń wizualnych. Imponujący wyświetlacz 6’’ HD+ telefonu Nokia 3.1 Plus odpowiada za doskonały kontrast i wyrazistość, oddając żywe kolory i więcej szczegółów.

nokia_3_1_Plus-design-front.jpg

Zasilanie przez wiele dni

Na telefonie Nokia 3.1 Plus z dwudniowym czasem pracy baterii1 możesz polegać w każdej sytuacji. Ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio P22 korzysta z czterech wydajnych rdzeni do zwykłych operacji, ale przełącza się na wszystkie osiem, kiedy wymaga większej mocy. Oznacza to mniej zmartwień o kolejne ładowanie i więcej czasu na to, co naprawdę ważne.

Zaawansowane możliwości robienia zdjęć

Dzięki przedniemu aparatowi szerokokątnemu 8 Mpix zmieścisz więcej w swoich selfie. Aparat główny 13 Mpix z autofokusem działającym na zasadzie detekcji fazy oraz matrycą 5 Mpix wykorzystuje pomiar głębi do uzyskania pięknych zdjęć z efektem rozmycia oraz do szybkiego ustawiania ostrości nawet przy słabym oświetleniu.

nokia_3_1_Plus-camera_device-mobile.jpg
Wzornictwo – elegancki i trwały

Telefon zawdzięcza swój elegancki, minimalistyczny wygląd idealnie dopasowanej aluminiowej obudowie. A na dodatek jest ona dodatkowo wzmocniona wewnętrzną odlewaną konstrukcją metalową. Matowe, przyjemne w dotyku wykończenie i detale wycinane diamentowo oraz zaokrąglone szkło 2.5D odpowiadają za precyzyjne dopasowanie do dłoni.

nokia_3_1_Plus-design-side.png

Za pomocą Nokia 3.1 Plus3 możesz korzystać z najnowszych metod płatności takich jak Google Pay. Dwa lata aktualizacji systemu Android i trzy lata comiesięcznych aktualizacji bezpieczeństwa zapewnią ochronę i aktualność telefonu.

Najlepsze, co oferuje Android™, najnowsze innowacyjne rozwiązanie firmy Google

Telefon Nokia 3.1 Plus został wyposażony w zaprojektowany przez Google system Android One. Korzystaj wyłącznie z funkcji, które Cię interesują, dzięki prostemu interfejsowi i szeregowi odpowiednio dobranych, wstępnie zainstalowanych aplikacji oraz nielimitowanemu przechowywaniu wysokiej jakości zdjęć4 w usłudze Zdjęcia Google. Regularne uaktualnienia zabezpieczeń i dwa lata aktualizacji systemu operacyjnego oznaczają, że nowy telefon Nokia 3.1 Plus z systemem Android One pozostanie bezpieczny i zapewni użytkownikom dostęp do najnowszych innowacji firmy Google, takich jak optymalizacja Asystenta Google.

Nokia 3.1 Plus
Na zewnątrz

 

  • Wyświetlacz 6’’ HD+ o kinowych proporcjach 18:9
  • Podwójny tylny aparat 13 Mpix / 5 Mpix
  • Aparat przedni 8 Mpix
  • Precyzyjnie dopasowana do dłoni tylna aluminiowa obudowa z matowym wykończeniem

nokia_3_1_Plus-Blue.png

Wewnątrz

 

  • Czysty, bezpieczny i aktualny system Android Oreo
  • MediaTek Helio P22
  • 2/3 GB pamięci RAM oraz 16/32 GB5pamięci wewnętrznej
  • Bateria 3

 

 

1Bateria została poddana przez firmę HMD Global dwudniowemu testowi w warunkach rzeczywistego użytkowania. Polegał on na aktywnym korzystaniu z urządzenia z nową baterią przez 5 godzin dziennie. W ramach testu telefonu używano do gier, transmisji wideo, prowadzenia rozmów, wysyłania wiadomości SMS, przeglądania Internetu i korzystania z aplikacji (media społecznościowe, wiadomości, nawigacja, serwisy muzyczne itp.). Test był przeprowadzany przy normalnych ustawieniach urządzenia w oświetlonym wnętrzu. Na noc urządzenie pozostawiono w trybie uśpienia.

2 Pojemność baterii i liczba cykli ładowania zmniejszają się w miarę upływu czasu. Być może ostatecznie trzeba ją będzie wymienić.

3 Produkt nie jest dostępny na wszystkich rynkach. Należy sprawdzić dostępność w swojej lokalizacji.

4 Bezpłatne przechowywanie z zachowaniem wysokiej jakości. Trzeba posiadać konto Google i połączenie internetowe.

5 Wstępnie zainstalowane oprogramowanie i aplikacje systemowe zajmują znaczną ilość miejsca w pamięci.

 

 

 

 

źródło: nokia