Prapremiera urządzeń od mPTech na targach MWC 2021

Na targach Mobile World Congress w Barcelonie, polski producent urządzeń mobilnych i smartfonów, mPTech przedpremierowo zaprezentował nowe modele, które wzmocnią portfolio marek myPhone, HAMMER oraz techbite. Pierwsze nowości pojawią się w sprzedaży już w sierpniu!

Na targach zaprezentowano:

HAMMER Blade 5G

HAMMER Blade 5G, pierwszy wzmocniony smartfon z 5G oraz eSIM. Producent utrzymał stylistykę, przeznaczonej dla aktywnych użytkowników, linii Athlete, dbając o design, parametry urządzenia oraz kontynuując rozszerzanie oferty modeli posiadających technologię eSIM. Nowy HAMMER posiada ekran 6,3” zabezpieczony odpornym na uderzenia i upadki szkłem Gorilla Glass 5. Ten wydajny model z nowoczesnym 8-rdzeniowym procesorem MediaTek 5G z rodziny Dimensity i 6GB RAM, NFC oraz baterią 5000 mAh z opcją szybkiego ładowania jest wyposażony również, zgodnie z najnowszymi trendami, w dwa aparaty, z czego jeden ma trzy obiektywy. Jest to system wzajemnie wspierających się obiektywów (główny 48Mpx), pomagający w robieniu zdjęć w trybie nocnym (20Mpx), obiektyw szerokokątny do zdjęć panoramicznych (13Mpx) oraz aparat przedni (16Mpx) zapewniają możliwość dokumentowania każdego momentu.

HAMMER Blade 5G posiada certyfikat militarny MIL-STD-810G, spełnia normę IK07 oraz posiada certyfikat IP69 potwierdzające jego wytrzymałość na wstrząsy, wodę oraz pył. Urządzenia możemy spodziewać się w regularnej sprzedaży już jesienią.

myPhone S1 LTE oraz myPhone C1 LTE

W ramach rozwoju portfolio marki myPhone – znanej z klasycznych telefonów komórkowych, urządzeń mobilnych dedykowanych seniorom oraz budżetowych smartfonów – zapowiedziano premierę dwóch modeli: myPhone S1 LTE oraz myPhone C1 LTE. To klasyczne telefony komórkowe z klawiaturą numeryczną i dużym ekranem 2,8”, posiadające technologię LTE i VoLTE, które gwarantują jeszcze lepszą jakość rozmów. Urządzenia będą dostępne w sprzedaży jeszcze w tym roku.

myBand 4family
na targach

Ciekawym elementem oferty mPTech jest też smartband myBand 4family, który już miał swoją premierę na polskim rynku i cieszy się dużą popularnością. Teraz został zaprezentowany klientom międzynarodowym. Oferowana opaska dla dzieci i seniorów, to wielofunkcyjne urządzenie – smartband z funkcją telefonu (ze slotem na kartę SIM), który poza możliwością odbierania i wykonywania połączeń zapewnia też funkcje przydatne dla monitorowania podstawowych funkcji życiowych (puls, ciśnienie) oraz możliwość nadania natychmiastowego powiadomienia SOS na smartfon wybranej osoby w razie potrzeby. Co ważne, opaska posiada szereg opcji wspierających zdalną opiekę nad podopiecznym przez opiekuna (z poziomu jego smartfona) właśnie dzięki aplikacji 4family. Należą do nich: zdalne dodawanie kontaktów, przesyłanie wiadomości i przypomnień głosowych czy możliwość monitorowania lokalizacji podopiecznego oraz wspomnianych funkcji życiowych.

Urządzenie dzięki możliwości zdalnej opieki i wielu funkcjom w zakresie kontaktu rozwiązuje problem z utrzymywaniem relacji podczas przymusowej izolacji pojawiającej się w trakcie trwania pandemii koronawirusa. Stanowi też bardzo dobre rozwiązanie i wspiera kontakt członków rodzin z dziećmi w wieku szkolnym, podczas wakacji i wyjazdów, albo opieki nad seniorami na odległość.

laptop techbite ZIN 4 15.6

Producent nie zapomniał też o nowościach w mocno rozbudowanej od 2020 r. kategorii laptopów. Na targach zaprezentowano nowe laptopy z serii ZIN oraz ARC. Laptop techbite ZIN 4 15.6 to propozycja producenta dla osób szukających urządzenia do pracy i nauki w atrakcyjnej cenie. Ekran 15,6” Full HD, procesor Intel Celeron N4000 2,6 GHz, 4 GB RAM oraz 128 GB pamięci z opcją podwojenia, dzięki karcie microSD, odpowiada na potrzeby użytkowników rozwiązań marki techbite. Bateria o pojemności 5000 mAh zapewnia, aż do 5h pracy na laptopie bez konieczności ładowania. Urządzenie będzie dostępne w sprzedaży w Polsce już w październiku.

źródło: mPTech


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.