myPhone Halo S+ – „slider” z 3G już w sprzedaży

Ofertę marki myPhone wzbogaca klasyczny model myPhone Halo S+ – niemal identyczny jak Halo S, który debiutował w maju tego roku. Jednak z bogatszą specyfikacją. Nowość poza ciekawą, rozsuwaną konstrukcją i czytelnym ekranem 2,8 cala, oferuje dodatkowo 3G umożliwiające łączenie się z internetem i lepszy aparat 2 Mpx. Telefon dostępny jest w cenie 219 zł.

Osoby śledzące premiery marki myPhone zapewne znają portfolio brandu, i przypadki gdzie dostępne są dwa niemal identyczne, klasyczne modele, spośród których jeden jest z 3G. Telefony te mają zawsze w nazwie dodatkowo znaczek „+”. Tak rozróżnione komórki to na przykład modele z klapką myPhone Metro i myPhone Metro+ oraz te z prostą konstrukcją – myPhone Classic i myPhone Classic+. Z podobnym zabiegiem spotykamy się tutaj.

myPhone Halo S+

W efekcie nowy myPhone Halo S+, to dobrze znany „slider” z rozsuwaną konstrukcją. Doskonały dla osób, które chcą mieć telefon z dużym ekranem, a jednocześnie nie mogą rozstać się z tradycyjną klawiaturą do pisania SMS-ów. Posiada duży ekran 2,8 cala (240×320 px), dzięki czemu nie męczy wzroku. A czytanie wszelkich komunikatów oraz pisanie sms-ów są wyjątkowo łatwe. Komfort obsługi potęgują: duże klawisze, opcja ustawienia 8 fotokontaktów oraz stacja ładująca. W konsekwencji, aby dłużej używać telefonu wystarczy odłożyć go do bazy podłączonej do gniazdka (w zestawie znajduje się również adapter do tradycyjnego ładowania). Dzięki takiemu rozwiązaniu urządzenie może z powodzeniem pełnić rolę telefonu domowego oraz komórki.

myPhone Halo S+

Telefon posiada akumulator o dużej pojemności 1000 mAh, zapewniający długi czas użytkowania na jednym cyklu ładowania. Nawet przy korzystaniu z wielu funkcji jednocześnie.


Halo S+ jest wyposażony w aparat 2 Mpx, dzięki któremu uwiecznimy każdą chwilę na dłużej. Posiada modem 3G zapewniający dostęp do przeglądarki WWW i poczty e-mail. A dodatkowo umożliwiający wysyłanie MMS-ów i szybsze przesyłanie plików.

Poza tym telefon oferuje inne funkcje, które stanowią znaczne ułatwienie zarówno dla osób starszych, jak i młodszych. Mowa np. o przycisku funkcyjnym SOS dającym możliwość nawiązania połączenia / wysłania wiadomości sms do wcześniej zaprogramowanego numeru za pomocą jednego kliknięcia. To rozwiązanie stanowi świetne zabezpieczenie w razie niespodziewanych sytuacji i zagrożenia. Urządzenie wyposażono także w radio FM, latarkę. A także Bluetooth, dzięki któremu m.in. podłączymy zestaw głośnomówiący w aucie. Telefon posiada 32 MB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia jej za pomocą karty microSD o dodatkowe 32 GB.

myPhone Halo S+ dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i czerwonej, w cenie 219 zł.

ps_HALOS_10

źródło: myphone