GSMSmartfony i Telefony Komórkowe

myPhone HALO A LTE – nowy klasyk z VoLTE

Wrocławska firma mPTech wprowadziła do swojej oferty nowy telefon klasyczny dla seniorów. Wyposażony w technologię VoLTE i łączność 4G, myPhone HALO A LTE ma zapewnić przede wszystkim wyraźne rozmowy w każdych warunkach.

myPhone HALO A LTE został stworzony z myślą o osobach, dla których ważny jest stały kontakt z rodziną i przyjaciółmi. Gwarantuje to technologia 4G LTE, która dzięki wykorzystaniu łączności LTE poprawia jakość połączeń. Korzystanie z telefonu wspomaga również bateria o pojemności 800 mAh, która zapewnia do 7 dni działania na jednym cyklu ładowania. To ułatwi z kolei uniwersalne złącze USB-C.

Czytelny interfejs i przycisk SOS

Za komfortowe użytkowanie odpowiadają wyraźny 1,77-calowy wyświetlacz, wygodna klawiatura z dużymi klawiszami oraz przejrzysty interfejs. myPhone HALO A LTE posiada także przycisk SOS. Wystarczy go przytrzymać, żeby uruchomić alarm, wysłać SMS oraz nawiązać połączenie z przypisanym wcześniej kontaktem.

Telefon posiada również aparat pozwalający na zrobienie prostych zdjęć oraz szereg dodatkowych funkcjonalności, takich jak latarka LED, Bluetooth oraz obsługa dźwięków MP3. myPhone HALO A LTE kosztuje 149 zł i jest dostępny w sklepie producenta.

Źródło: mPTech materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *