mPTech na targach MWC2021 w Barcelonie.

Targi Mobile World Congress w Barcelonie zbliżają się wielkimi krokami. Podczas wydarzenia, na stoisku firma zaprezentuje szerokie portfolio urządzeń mPTech i pokaże kilka przedpremierowych nowości, w tym mocny model z 5G. Nie możemy doczekać się wspólnego spotkania. Do zobaczenia w stolicy Katalonii już 28 czerwca.

Nowy, zaawansowany smartfon z 5G, wzmocnione telefony i smartfony HAMMER, w tym modele z eSIM – jedne z najbardziej przystępnych cenowo smartfonów z eSIM w Europie. Do tego nowa linia klasycznych telefonów z LTE myPhone wspierana przez technologię VoLTE. A także laptopy techbite i rozwiązania marki 4family wspierające opiekę nad bliskimi. Te i inne rozwiązania firma mPTech pokaże na targach MWC 2021 w Barcelonie.

Po ponad rocznej przerwie spowodowanej pandemią, impreza wreszcie dojdzie do skutku. – Ostatnio nie było zbyt wielu okazji do bezpośredniego spotkania się z partnerami i kontrahentami, dlatego tym bardziej cieszymy się, że targi MWC 2021 w Barcelonie odbędą się. Przecież nic tak nie buduje relacji jak spotkania na żywo, możliwość swobodnej rozmowy i prezentacji rozwiązań. A mamy czym się pochwalić – tłumacz Piotr Spychalski, dyrektor sprzedaży mPTech. – Wierzymy, że nasze smartfony z eSIM, telefony z LTE wspierane przez VoLTE, czy laptopy stworzone dla nauki i pracy zdalnej w przystępnej cenie zyskają uznanie nowych, potencjalnych kontrahentów tak jak już wielu, z którymi współpracujemy. Jesteśmy też mocno zmotywowani, aby dać impuls całej branży, pokazać, że można już w bezpieczny sposób organizować targi i spotkania biznesowe – dodaje Piotr Spychalski.

Tegoroczny udział mPTech w wydarzeniu w stolicy Katalonii będzie już ich szóstym. Wszystkich partnerów, przedstawicieli firm z branży, zapraszają do wspólnego spotkania się na stoisku 3H61 w Hali numer 3. A także do śledzenia profili: myPhone oraz HAMMER.

MWC

Targi MWC w Barcelonie odbywają się od 1987 roku i rokrocznie przyciągają setki wystawców oraz tysiące gości. Mają swoją renomę i cieszą się dużym uznaniem. Nic dziwnego, bo to właśnie stoiska MWC są scenami, na których globalne marki wystawiają swoje najbardziej oczekiwane premiery. A także chwalą się najnowszymi osiągnięciami.

Tegoroczne targi Mobile World Congress w Barcelonie odbywają się w dniach 28.06-01.07.

źródło: mPTech

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *