Oferty specjalne, Promocje, Wydarzenia

mPTech podsumowuje targi IFA Berlin 2023

Podczas berlińskich targów IFA 2023 polska firma mPTech zaprezentowała swoje jesienne premiery – nową linię smartfonów myPhone N23, zegarek myPhone CareWatch KID LTE oraz laptopy marki techbite. Pierwsze nowe produkty pojawią się na rynku już na koniec września.

Najszybciej spośród wszystkich zapowiadanych premier, na rynku pojawią się nowe laptopy marki techbite. Na przełomie września i października zadebiutują techbite PIX oraz techbite ZIN 5. Komputery będą wyposażone w 15.6-calowy ekran oraz szereg funkcjonalności, gwarantujących przyjemną i wygodną realizację codziennych zadań, np. w ramach nauki lub pracy.

myPhone pokazuje nowe smartfony

Najważniejszą informacją była jednak zapowiedź nowej linii smartfonów myPhone N23, w skład której wejdą trzy urządzenia różniące się specyfikacją i ceną. Pierwsze z nich – myPhone N23 Lite oraz myPhone N23 – trafią do sprzedaży już w październiku. Wspomniane telefony zostały wyposażone m.in. w wyświetlacz 6.517’’ HD+, funkcjonalność NFC oraz czytnik linii papilarnych. Główny aparat z tyłu w pierwszym z nich będzie miał 13 Mpx, a w drugim 50 Mpx.

Wersja Lite posiada dostanie układ Unisoc SC9863A, współpracujący z 3 GB RAM i 32 GB pamięci masowej oraz baterię o pojemności 4000 mAh. Za płynne działanie myPhone N23 odpowiedzialny będzie z kolei procesor MediaTek Helio G36, 6 GB pamięci operacyjnej i 128 GB przestrzeni na dane. Ten model otrzyma akumulator 5000 mAh.

W listopadzie na półki sklepowe trafi natomiast najbardziej zaawansowany technologicznie model z tej serii – myPhone N23 5G obsługujący łączność 5G. Smartfon będzie wyposażony w 6.56-calowy wyświetlacz HD+ 90 Hz, procesor MediaTek Dimensity 6020, 6 GB RAM oraz 128 GB pamięci wewnętrznej. Całości dopełnią aparat 50 Mpx oraz bateria o pojemności 5000 mAh.

Pozostałe zapowiedzi oraz test wytrzymałości HAMMERA

Na uwagę zasługują również prezentowane na stoisku mPTech myPhone CareWatch Kid LTE, który jest skierowany do dzieci, oraz myPhone CareWatch LTE, przeznaczony dla seniorów i osób, które ze względów zdrowotnych wymagają opieki i bieżącego kontaktu z bliskimi. Zegarki wyposażone będą m.in. w slot na kartę SIM, technologię VoLTE, wbudowany GPS oraz kamerę 5 Mpx, dzięki której zaoferują dobrej jakości rozmowy wideo. Pierwszy z nich trafi do sprzedaży w listopadzie br., drugi ma zaplanowaną premierę na kolejny rok.

Odwiedzający polską firmę podczas targów w Berlinie mieli okazję zobaczyć również najnowszy model HAMMER BLADE 4 z termometrem na podczerwień, który miał w swoją premierę na początku sierpnia. Mogli także osobiście sprawdzić wytrzymałość i praktyczne funkcjonalności wzmocnionych smartfonów HAMMERA na specjalnie przygotowanym stoisku.

Szczegółowe informacje na temat zapowiadanych produktów będą dostępne w momencie premiery.

Doroczne targi IFA w Berlinie to kluczowe wydarzenie dla branży elektronicznej, gromadzące wiodące firmy i prezentujące najnowsze innowacje. To doskonała okazja do zapoznania się z przyszłością elektroniki użytkowej i nawiązywania kontaktów biznesowych. W tym roku targi odbyły się w dniach 1-5 września 2023 r.

Źródło: materiały prasowe mPTech

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *