Motorola razr – kultowy telefon powraca z inteligencją smartfona.

Bezbłędny. Nieoczekiwany. Niezrównany.

Połączenie kompaktowego telefonu z klapką z inteligencją nowoczesnego smartfona. Oto Motorola razr.

design, który burzy przyzwyczajenia

Motorola razr komfortowo mieści się w dłoni lub w kieszeni, kiedy jest zamknięty, a otwarcie klapki odsłania interaktywny ekran dotykowy o pełnej długości. Nowy razr to elegancki, nowoczesny smartfon niepodobny do innych.

uproszczona kompleksowość  ​​

razr zmienia branżowe wyzwanie w konstrukcyjny przełom. Zawias z zerową szczeliną umożliwia idealne dopasowanie telefonu z obu stron, co stanowi spójną konstrukcję chroniącą również główny wyświetlacz.

wszystko w zasięgu wzroku​

Na dotykowym ekranie zewnętrznym Quick View można oglądać, odpowiadać i nawigować. Odtwarzaj muzykę, sprawdzaj powiadomienia, rób selfie i wiele innych rzeczy nawet bez otwierania telefonu.

dwa ekrany. jeden telefon.​​

Dwa ekrany współpracują ze sobą. Dzięki temu wszystko, co widzisz na zewnętrznym ekranie Quick View, po otwarciu klapki przenosi się magicznie na większy ekran Flex View.

Motorola razr

Filmy i wideo prezentują się wspaniale na elastycznym wyświetlaczu smarftona razr w formacie CinemaVision—oferuje on takie same ultraszerokie wymiary jak te używane w branży filmowej

Znakomite zdjęcia opowiedzą Twoją historię najbardziej autentycznie Rób zachwycające zdjęcia, którymi będziesz się z dumą dzielić z innymi. Tryb nocnych zdjęć i wbudowana sztuczna inteligencja pozwolą Ci zrobić zdjęcia, w których się zakochasz.

bateria działająca do jutra ​

Bateria wystarczająca na cały dzień uwalnia od konieczności pamiętania o podłączenia ładowarki przed pójściem spać. Jeśli musisz doładować telefon, technologia TurboPower™** zapewnia godziny działania po kilkunastu minutach ładowania.*

Słuchawki jakości premium dostrojone przez inżynierów dźwięku. Podłącz do telefonu razr słuchawki i zanurz się we własnym, prywatnym koncercie, gdziekolwiek jesteś.

Specyfikacja

Procesor

Wnętrze smartfona razr kryje zaawansowaną i wydajną technologię. Procesor Qualcomm® Snapdragon™ 710 wspiera wszystkie funkcje, których potrzebujesz. Nie martw się także, że zabraknie Ci miejsca. 128 GB pamięci wewnętrznej to mnóstwo miejsca na aplikacje, zdjęcia, muzykę, filmy i inne pliki.

Odporność na działanie wody​

Zalanie, zachlapanie ani pot nie są problemem. Uprawiasz jogging? A może musisz zadzwonić, stojąc na deszczu? Nie obawiaj się, hydrofobowa powłoka chroni razr od wewnątrz i od zewnątrz.§

Ulepszenia Moto

Używaj smartfona szybciej i łatwiej. Wyświetlacz Moto pozwala łatwo i dyskretnie przeglądać powiadomienia i wiadomości, więc nie musisz odblokowywać telefonu, żeby sprawdzić, co się dzieje. Z kolei funkcja Gesty Moto pozwala wygodnie wykonywać codzienne czynności przy użyciu prostych gestów. To jednak tylko ułamek możliwości telefonu. Sprawdź inne w aplikacji Moto.

Pamięć na zdjęcia

Korzystaj z bezpłatnego i nieograniczonego miejsca na przechowywanie zdjęć w wysokiej jakości. Oferuje funkcje wyszukiwania i automatycznego tworzenia kopii zapasowej materiałów, które można przeglądać, udostępniać i edytować na dowolnym urządzeniu.

Android™​ bez dodatków

Zobacz, jak powinien wyglądać system Android™​. Żadnych zduplikowanych aplikacji. Żadnego zbędnego oprogramowania. System operacyjny, który ułatwia Ci życie, a nie zwalnia jego tempa.

Wyszukaj to, co widzisz, za pomocą Google Lens

Inteligentny aparat z Google Lens potrafi rozpoznawać tekst, więc możesz na przykład obejrzeć danie wymienione w menu, dodać wydarzenia do kalendarza, zadzwonić do kogoś, przetłumaczyć wyrazy w obcym języku itp. Możesz też skopiować tekst i wkleić w innym miejscu, aby zaoszczędzić trochę czasu.

źródło: motorola

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *