Moovit w Huawei AppGallery, także na smartfony z HMS

Moovit, popularna na całym świecie aplikacja dająca dostęp do rozkładów jazdy komunikacji miejskiej, map czy analiz ruchu miejskiego, jest już dostępna w sklepie z aplikacjami AppGallery. Aplikację można pobrać na wszystkie urządzenia Huawei, również najnowsze smartfony i tablety marki oparte o Huawei Mobile Services. Moovit dołączył do bogatej oferty sklepu AppGallery, w której globalnie znajduje się już 96 000 aplikacji zintegrowanych z HMS.

Aplikacja wzbogaciła szerokie portfolio aplikacji ułatwiających planowanie podróży i jest kolejną tego typu aplikacją obok Booking.com, eSky, Skyscanner czy Turkish Airlines. W aplikacji Moovit wkrótce pojawią się też usługi przewozowe świadczone przez aplikację Bolt. A także inne, jak na przykład wynajem skuterów czy rowerów miejskich. Partnerstwo Huawei z Moovit obejmuje nie tylko integrację aplikacji z HMS i jej dostępność dla użytkowników smartfonów i tabletów marki na całym świecie, ale również możliwość przeglądania Moovit w niestandardowym formacie w Przeglądarce Huawei.

Wkrótce w aplikacji pojawią się też dedykowane promocje i vouchery dla użytkowników AppGallery.

– Moovit to wiodąca aplikacja ułatwiająca poruszanie się po miastach na całym świecie, dlatego jest fantastycznym dopełnieniem szerokiej oferty AppGallery. Nawet w nieustannie zmieniającej się sytuacji spowodowanej obecnymi środkami bezpieczeństwa, użytkownicy naszych urządzeń mogą planować swoją podróż gdziekolwiek są. Warto podkreślić również zaangażowanie Moovit w pomaganie społecznościom w ekologicznym, bezpieczniejszym i jeszcze lepszym podróżowaniu . Mówi Wang Heng, wiceprezes ds. partnerstw globalnych i rozwoju ekosystemu w Huawei Consumer Business Group na Europę Środkowo-Wschodnią i kraje nordyckie.

Z Moovit, bezpłatnej aplikacji należącej do firmy Intel, korzysta blisko 865 milionów ludzi w 3 200 miastach ze 106 krajów z całego świata. Aplikacja łączy informacje od operatorów transportu publicznego, mikro-transportu z aktualnymi informacjami przekazywanymi przez społeczność użytkowników. W rezultacie aplikacja dostarcza w czasie rzeczywistym dokładną i najbardziej optymalną trasę dla każdej podróży. Przy uwzględnieniu autobusów, metra, pociągów, rowerów hulajnóg elektrycznych, a nawet car sharing i wiele więcej.

Moovit pozwala również zaplanować podróż w czasie rzeczywistym. A to dzięki dokładnym rozkładom jazdy, alertom o podjeżdżającym pociągu czy alertom serwisowym informującym o zakłóceniach na trasie. Aplikacja jest również przystosowana dla osób niepełnosprawnych. Posiada specjalne funkcje odczytu informacji dla osób niedowidzących oraz identyfikacja tras dostępnych dla wózków inwalidzkich.

źródło: huawei

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *