PAKIET EKSTRA 6 GB za Mobilną Aplikację Plus Online!

Plus wraca z niespodziankami za użytkowanie specjalnej aplikacji służącej do zarządzania kontem klienta. Dostępna już jest nowa promocja „PAKIET EXTRA 6 GB z Mobilną Aplikacją Plus Online”.

Z promocji „PAKIET EXTRA 6 GB z Mobilną Aplikacją Plus Online” mogą skorzystać użytkownicy głosowych usług na kartę oraz mix w sieci Plus. Wystarczy pobrać na swój telefon Mobilną Aplikację Plus Online. W zakładce „Usługi i pakiety” w folderze INTERNET włączyć udostępnioną promocję.

Pakiet jest ważny przez 30 dni od daty przyznania, co zostanie potwierdzone wiadomością SMS. Aby skorzystać z pakietu konieczne jest posiadanie aktywnego konta. Jest to jego ważności dla usług wychodzących. A także posiadanie dodatnie jego wartości (min. 1 grosz).

Mobilny Plus Online

Mobilny Plus Online to specjalna aplikacja do zarządzania kontem klienta. Dzięki niej możliwy jest stały i bezpłatny dostęp do bieżących informacji związanych z kontem bilingowym, aktualną ofertą operatora oraz można zakupić dodatkowe pakiety lub usługi. Umożliwia również bezpośredni kontakt z konsultantami Call Center, Infolinią Handlową czy Działem Windykacji. Aplikacja jest dostępna dla użytkowników urządzeń z systemami Windows Phone, Windows 8, iOS oraz Android. Korzystanie z niej jest darmowe.

źródło: plus

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *