MIUI 13 nadchodząca nowość i jej funkcje

MIUI 12.5 wywołało nie lada zaskoczenie i ogrom emocji, podczas gdy wszyscy wyczekiwali już bohatera dzisiejszego artykułu. Nowa nakładka MIUI 13 już od dawna wzbudza zniecierpliwienie i ogromną ciekawość. Znana jest już lista smartfonów, które uzyskają dostęp do MIUI 13, teraz pora na to, aby pokazać, co nowy MIUI może zaoferować. Przedstawiamy funkcje nadchodzącej wielkimi krokami nakładki MIUI 13!

Zdradzamy funkcje MIUI 13
Nowe animacje

Zacznijmy od klasyki, zgodnie z tradycją, przygotowali szereg wizualnych urozmaiceń, lecz w kolejnej odsłonie nakładki MIUI postawili na zupełnie nowy design, wyróżniając tę wersję od poprzednich. Jak zwykle przygotowano szereg ikon, animacji, motywów i czcionek, aby Twój smartfon stał się jeszcze bardziej Twój! Nowy wygląd interfejsu będzie lepiej oddawał styl każdego z użytkowników. Gdy tylko otrzymasz MIUI 13, wyraź siebie, dostosowując ustawienia do swoich upodobań.

Always on display

Teraz pora na coś bardziej… technicznego. Wielu o tym marzy, szczególnie w zimie, o tym, aby wyciągnąć telefon z kieszeni i sprawdzić godzinę, nie odblokowując go. To przydatne, szczególnie gdy temperatury sięgają niskich wartości. Takie rozwiązanie nie tylko zaoszczędzi Ci zachodu, ale również sporo energii samego smartfona, którego nie trzeba będzie w kółko wybudzać, żeby sprawdzić powiadomienia.

Zdradzamy funkcje MIUI 13
Coś wyjątkowego!

Pamiętasz, gdy wprowadzili Super Tapety? Teraz to Ty będziesz w stanie przygotować następną. Zdjęcia i filmy możesz przemienić w ruszającą się tapetę, a zrobisz to za pomocą narzędzia dołączonego do oprogramowania. Swoje nowe dzieła będziesz podziwiać bez zacinania, ponieważ przy okazji aktualizacji zlikwidowali wszelkie błędy, poprawili czułość na dotyk oraz opracowują gesty, które będą jeszcze bardziej instynktowne.

Prawdziwa wyspa gier

Wraz z nową aktualizacją poszerzają zakres zastosowań „pływających okienek”. Kiedyś nie dotyczyły one gier, ale właśnie pracują nad tym, aby to zmienić. Będziesz w stanie wykonywać kilka czynności naraz, może zechcesz posłuchać podcastu i jednocześnie pograć w statki? Proszę bardzo! Oczywiście możesz wybrać bardziej wyszukane gry, co kto lubi!

Zdradzamy funkcje MIUI 13
Większa wydajność MIUI 13

Mamy dobrą wiadomość dla użytkowników telefonów z małą ilością pamięcią RAM. Razem z nową aktualizacją wprowadzają funkcję inteligentnego zarządzania jej zasobami. Gdy będzie to niezbędne, telefon chwilowo wykorzysta przestrzeń magazynową telefonu, by tam zebrać informacje, na które nie wystarczyłoby miejsca w pamięci RAM. Takie odciążenie zauważalnie poprawi wydajność Twojego smartfonu podczas codziennego użytkowania.

A kiedy to wszystko może być Twoje?

Już pod koniec bieżącego roku firma uruchomi najnowszą nakładkę. Nie podają jeszcze dokładnej daty, ale proszą o cierpliwość.

źródło: mi-home

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *