LG Q60 oraz Samsung Galaxy A80 w ofercie Plusa w lipcu

W czasie wakacji warto mieć przy sobie dobry telefon. Powinien mieć doskonały aparat, duży wyświetlacz, a może być odporny na wilgoć bądź ekstremalnie wysokie temperatury? Każdy ma inne potrzeby. W lipcu w ofercie Plusa zadebiutują nowe smartfony: LG Q60 oraz Samsung Galaxy A80.

LG Q60

Pierwszą z wakacyjnych nowości w ofercie Plusa jest LG Q60. Jedną z największych zalet tego smartfona jest potrójny aparat. Składają się na niego: 16 – megapikselowy aparat z obiektywem f/2.0, 5 – megapikselowy aparat o szerokim kącie widzenia wynoszącym 120° oraz 2 – megapikselowy aparat odpowiedzialny za detekcję głębi sceny. Z przodu znajdziemy zaś 13 – megapikselowy aparat do selfie.

Producent wyposażył LG Q60 w sztuczną inteligencję, dzięki której uzyskamy ładniejsze zdjęcia, dostosowane do scenerii oraz obiektu, który fotografujemy.  Warto dodać, że smartfon posiada funkcję Link Shot. Pozwala ona na wykonanie zrzutu ekranu strony internetowej oraz funkcję Crop Shot umożliwiającą wycięcie fragmentu obrazu i przypięcie go do bieżącego ekranu. Co ciekawe, LG Q60 uzyskał również certyfikat odporności militarnej MIL-STD-810G. Oznacza to, że nie straszne mu wysokie i niskie temperatury, szok termiczny, wilgoć, wibracje i wstrząsy. Możemy go używać nawet podczas najbardziej ekstremalnych warunków pogodowych, co z pewnością docenią osoby chcące spędzić wakacje pod namiotem.

Samsung Galaxy A80

Samsung Galaxy A80 to kolejna nowość w ofercie. Smartfon na pewno spodoba się osobom, które chcą mieć w telefonie duży wyświetlacz o wysokiej jakości. Galaxy A80 posiada 6,7 calowy ekran Super AMOLED o rozdzielczości 2400 x 1080 pikseli, o proporcjach 20:9, a gęstość pikseli to 393 PPI. Producent dzięki zastosowanemu mechanizmowi obracanego aparatu nie musiał montować dodatkowego obiektywu z przodu. A to z kolei pozwoliło na stworzenie idealnego, bezramkowego wyświetlacza, bez żadnego wcięcia czy otworu. Oglądanie zdjęć czy filmów to czysta przyjemność. Tym bardziej, że ekran bardzo dobrze radzi sobie z odwzorowywaniem kolorów, a do tego jest jasny.

To nie jedyny element, który powinien przyciągnąć naszą uwagę. Samsung Galaxy A80 ma do zaoferowania znacznie więcej. Telefon został wyposażony w mocny ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 730G i układ graficzny Adreno 618. Takie parametry gwarantują doskonałą płynność działania smartfona i idealnie sprawdzą się w przypadku osób, korzystających z zaawansowanych aplikacji. Natomiast procesor wspomaga 8 GB RAM i 128 GB wbudowanej pamięci przeznaczonej na system i pliki użytkownika. W razie potrzeby, pamięć zawsze można ją rozszerzyć kartą micro SD.

LG Q60 oraz Samsung Galaxy A80

LG Q60 oraz Samsung Galaxy A80 to dwa smartfony o różnych specyfikacjach. Zarówno pierwszy jak i ten drugi znajdą swoich odbiorców. Osoby, które znają swoje potrzeby i wiedzą czego oczekują od telefonu  – dobrze wykorzystają mocne strony powyższych modeli nie tylko podczas wakacji. Urządzenia będą dostępne w ofertach Plusa jak i w opcji zakupu na raty 0% bez umowy.

źródło: plus

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *