LG Q60 z głośnikiem XBOOM w prezencie

Przy zakupie smartfona LG Q60 w sklepie Orange dostaniecie bezprzewodowy głośnik LG XBOOM w prezencie. A dlaczego warto zwrócić uwagę na ten smartfon?

Cztery aparaty

Smartfony od LG kojarzą się z przestrzennym dźwiękiem, odpornością i niezłymi aparatami. LG Q60 ma ich aż cztery. Trzy z tyłu – 16 megapikselowy, 5 megapikselowy z szerokątnym obiektywem 120 stopni i 2 megapiskelowy oraz jeden przodu – 13 megapikselowy do selfie. Aparaty wspiera sztuczna inteligencja, czyli technologia AI CAM, która pomaga dobrać najlepsze parametry do warunków oświetlenia.  Do wyboru jest 8 zdefiniowanych trybów, dzięki którym możemy dostosować parametry do fotografowanych obiektów.

Wytrzymałość

LG Q60 ma wojskowy certyfikat wytrzymałości US MIL-STD 810G. Potwierdza on, że smartfon jest odporny na uderzenia, temperaturę, wilgoć i inne czynniki.

Przestrzenny dźwięk

Smartfon jest wyposażony w system dźwięku przestrzennego DTS:X. Jak obiecuje producent, gwarantuje on brzmienie przypominające to z sali kinowej. Dlatego też, w zestawie z głośnikiem LG XBOOM o mocy 16W otrzymujemy urządzenie, które pozytywnie zaskakuje jakością dźwięku i poziomem basów.

Duży ekran, czytnik linii papilarnych, asystent w przycisku

Co jeszcze oferuje LG Q60? Ekran Full Vision o przekątnej 6,26 cala, pozwalający na oglądanie seriali i filmów w dobrej jakości. Następnie przycisk w bocznej obudowie do uruchamiania asystenta Google. A także czytnik linii papilarnych, który umożliwia także szybkie odblokowanie ekranu, zrzut ekranu lub zrobienie zdjęcia. 

Smartfon LG Q60 z bezprzewodowym głośnikiem XBOOM możecie mieć już za 46 zł/mc, w Planie Mobilnym 45. 

źródło: orange

2 myśli na temat “LG Q60 z głośnikiem XBOOM w prezencie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *