GryGry mobilne

Lewiatan i festiwale: kontynuacja 2. sezonu Monster Hunter Now

8 lipca startuje druga część drugiego sezonu „Dancing in the Tempest” gry Monster Hunter Now. Aktualizacja przyniesie nam kolejnego potwora: pierwszego w historii lewiatana, Mizutsune.

Co jeszcze czeka nas w drugiej połowie drugiego sezonu?

Poison/Dragon Element Quests

Od 8 do 17 lipca 2024 twórcy gry udostępnią Łowcom zestaw zadań, które będą polegały na pokonaniu potworów, takich jak Deviljho i Pink Rathian. Dzięki temu gracze będą mogli wzmocnić swoją truciznę i broń ze smoczymi elementami, a przez to lepiej przygotować się do polowania na potwory z różnymi słabościami.

The Summer Hunt 2024: Bubbling Festival

Od 18 do 28 lipca na Łowców czeka festiwal! Wszystkie potwory (w tym Mizutsune) będą pojawiać się w większej liczbie miejsc. Gracze będą mogli zmierzyć się z czasowymi zadaniami, za ukończenie których przewidziane są: materiały Mizutsune, inspirowane latem wyposażenie warstwowe, ekskluzywny medal łowcy oraz Łuska Mizutsune.

The Summer Hunt 2024: Dark Daydreams

Od 20 do 21 czerwca odbędzie się pierwsze płatne wydarzenie w Monster Hunter Now. Łowcy posiadający bilety będą cieszyć się ulepszonym doświadczeniem polowania z dodatkowymi questami, nieograniczonym dostępem do Hunt-a-thons i Elder Dragon Interceptions oraz możliwością polowania na Nightshade Paolumu przed innymi.

Dodatkowe szczegóły na temat aktualizacji można znaleźć na blogu gry (LINK).

Źródło: Monster Hunter Now materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *