Aplikacje, systemy operacyjneGSM

Łap okazje na urządzenia Samsung, gdziekolwiek jesteś

Samsung Shop to mobilna wersja oficjalnego sklepu producenta, gdzie w szybki i wygodny sposób zaopatrzysz się w urządzenia i akcesoria marki

Aby zadbać o jak najlepsze wrażenia użytkowników i ułatwić wybór urządzeń, oficjalny sklep Samsung dostępny jest od teraz również w formie aplikacji Samsung Shop. Mobilna wersja sklepu oferuje nie tylko szybkie i wygodne zakupy, ale również atrakcyjne okazje. Przy pierwszych zakupach w Samsung Shop zalogowani użytkownicy mogą skorzystać z 5% lub 10% rabatu na wybrane produkty.

Aplikacja Samsung Shop to również znane z oficjalnego sklepu Samsung benefity w postaci bezpłatnej dostawy, elastycznych opcji finansowania w ratach 0% (nawet do 20 rat), programu lojalnościowego Samsung Rewards, w którym za każde zakupy można otrzymać zniżki a kolejne.

Samsung Shop – zakupowe okazje

Pierwsze zakupy w aplikacji mobilnej Samsung Shop objęte są 5% rabatem na całe portfolio urządzeń marki. Wystarczy zalogować się w aplikacji i użyć kodu „APP5” przy pierwszych zakupach w Samsung Shop. Oferta jest ważna do 31 stycznia 2024 roku, a kod „APP5” łączy się z większością dostępnych w aplikacji promocji.

Galaxy S23 FE – jeszcze tylko do końca 2024 roku, decydując się na zakup najnowszego smartfonu z linii Fan Edition w aplikacji Samsung Shop można otrzymać zwrot 300 zł na mobilną kartę VISA oraz rabat 10%, jeśli korzystamy z aplikacji po raz pierwszy – wystarczy zalogować się w Samsung Shop i skorzystać z promocyjnego kodu „APP10”.

Galaxy Z Fold5 w ekskluzywnych kolorach – szara i niebieska wersja kolorystyczna najnowszego folda Galaxy dostępna jest wyłącznie na samsung.pl i w aplikacji Samsung Shop. Do końca 2024 roku modele objęte są rabatem 10% na pierwsze zakupy w aplikacji dla zalogowanych użytkowników z kodem „APP10”.

SmartTag2 – przy zakupie lokalizatora SmartTag2 w aplikacji Samsung Shop, drugi SmartTag2 można otrzymać za połowę ceny. Oferta ważna jest do końca roku lub do wyczerpania puli zestawów.

Więcej ofert oraz regulaminy promocji znaleźć można na samsung.pl oraz w aplikacji Samsung Shop.

Źródło: Samsung informacje prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *